۱۷ بهمن ۱۳۹۷

مشکل disable شدن اینستاگرام

موضوع: تجربه کاربریپست شده توسط: Reza Ghorbani

برچسب ها: اینستاگرامرفع مسدود اینستاگرامغیرفعال اینستاگرام

در نتیجه راهکارهای زیادی در گوگل کردن میتوانید پیدا کنید تا پیج خود را برگردانید ، اگر از تمامی روش های جستجو شده استفاده کردید و به جواب نرسیدید تیم نارنجی روش های بهتری برای بازگردانی انجام خواهد داد .....

دیسیبل ( Disable ) اینستاگرام

رعایت نـکردن قوانین اینستاگرام منـجرب به غیر فعال شدن یا همان دیسـیبل شدن (disable) اکانت اینستاگرام میشود، در واقــع پیچی که اینستاگرام غیر فعال کند بازگــــردان آن کار بسیار سخــــت و شاید شـــــانسی باشد، و حتـما باید اثبات کنید که اینستاگرام پیجتان را به اشتباه غیر فعال کرده تا بتوانید پیجتان را برگردانید.


دلالیل غیر فعال شدن پیج اینستاگرام ؟

در بخش قوانین اینستاگرام ( Help Center ) هر چند وقت به روز میشود میتوانید قوانین آن را مطالعه کنید، اما بیشترین علت های دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام را به شما خواهیم گفت:

1- استفاده از فالوور های فیک البته اگر حرفه ای عمل کنید مشکلی پیش نمیاد

2- کپی بدون رضایت طرف یا بدون ذکر منبع ( Copy Right )

3- استفاده از ربات های اینستاگرام بی کیفیت و ضعف هوشمندی آنها و فعالیت غیر طبیعی و عدم هوشمند بودن آنها سبب دیسیبل شدن اینستاگرام کاربران شده . پس بهترین ها رو انتخاب کنید و به فکر آینده پیجتان باشید. از نظر نارنجی هیچ سیستم ربات اینستاگرامی به نفع شما نمیباشد . فعالیت فیزیکی بهترین روش برای بالابردن رتبه پیج شما میباشد . 

4- استفاده از برنامه های غیر جانبی اینستاگرام و برنامه هایی که لایک و فالوور فیک اضافه میکنند.

 

در نتیجه راهکارهای زیادی در گوگل کردن میتوانید پیدا کنید تا پیج خود را برگردانید ، اگر از تمامی روش های جستجو شده استفاده کردید و به جواب نرسیدید تیم نارنجی روش های بهتری برای بازگردانی انجام خواهد داد .

برای بازگردانی از پیج های هک شده - دیزیبل شده - دی اکتیو شده - ریکاوری و سایر خطاها برای ورود به پیج میتوانید با شماره زیر ارتباط برقرار نمایید .

لطفا در صورت حذف اکانت تماس نفرمایید . ( خطای Delete account دریافت میکنید و به معنی خاتمه میباشد )

موفق و پیروز باشید

09119171500 قربانی

گروه نارنجیfaen