آموزش ترید کردن در چمستان

نارنجی > خدمات نارنجی > آموزش ترید کردن > آموزش ترید کردن در چمستان

دنبال آموزش ترید کردن در چمستان هستید ؟ ورود بدون آگاهی به فضای ارزهای دیجیتال یا همان رمز ارزها می تواند برای سرمایه شما بسیار مخرب باشد و به ورود با چشمان بسته به یک میدان مین بی شباهت نیست! با آموزش ترید کردن در چمستان می توانید با فرا گرفتن اصول تحلیل های بنیادی و تکنیکال، مسیر رسیدن به اهداف مالی خود را با کمترین میزان ضرر طی کنید.

آموزش ترید کردن در چمستان

آموزش ترید کردن در چمستان

اگر شما هم به دنبال ترید کردن در چمستان هستید، نخست باید آموزش ترید کردن در چمستان را در پیش بگیرید. در سالهای گذشته ارزهای دیجیتال، شکل جدیدی از مبادلات مالی را به جهانیان عرضه کرده اند و این عرصه با بازارهای مالی که در آن ترید کنندگان به تجارت رمز ارزها یا همان ارز دیجیتال می پردازند همراه شده است. بازارهای مالی فرصت های برابری را برای همه شهروندان جهان ایجاد کرده اند و همه افراد از چمستان گرفته تا لندن، سئول و یا سیدنی می توانند با شانسی برابر در این عرصه فعال باشند. اگر شما هم به این حوزه علاقه مند هستید، حتما ابتدا آموزش ترید کردن در چمستان را در دستور کار قرار دهید. چرا که تجارت ارزهای دیجیتال با تمام جذابیتش تجارتی پر ریسک است که نیاز به داشتن دانش کافی در آن قابل چشم پوشی نیست.

 

چرا باید آموزش ترید کردن در چمستان را یاد بگیریم؟

همانگونه که گفته شد، بازارهای مالی با تمام جذابت و امکان های سودآوری که به شما عرضه می کند، دارای زیر و بم ها و پیچیدگی هایی است که بدون آموزش ترید کردن در چمستان، مقابله با آنها دشوار خواهد بود. ورود بدون آگاهی به فضای ارزهای دیجیتال یا همان رمز ارزها می تواند برای سرمایه شما بسیار مخرب باشد و به ورود با چشمان بسته به یک میدان مین بی شباهت نیست! با آموزش ترید کردن در چمستان می توانید با فرا گرفتن اصول تحلیل های بنیادی و تکنیکال، مسیر رسیدن به اهداف مالی خود را با کمترین میزان ضرر طی کنید.
در دنیای ارزهای دیجیتال از یکسو اخبار و گزارش های ضد و نقیض زیادی منتشر می شود و از سوی دیگر همه روزه تحلیل های تکنیکال و بنیادی زیادی ارائه می شود. حال اگر به واسطه آموزش ترید کردن در چمستان اطلاعات کافی بدست آورده باشید. می توانید با تشخیص اخبار صحیح از ناصحیح و بررسی تمامی تحیل ها و اقدام به تحلیل به صورت شخصی، مسیر درستی را برای ترید کردن انتخاب و طراحی کنید.

 

برای آموزش ترید کردن در چمستان به کجا رجوع کنیم؟

شاید از جمله حوزه هایی که در فضای مجازی محتوای زیادی درباره آن تولید می شود، همین حوزه ترید ارز دیجیتال باشد. اما متاسفانه اکتفا به این آموزش های مجازی غیر مستمر، ممکن است شما را به این توهم بیاندازد که اطلاعات کافی برای ورود به حوزه ترید ارز دیجیتال را دارید. اما برای آموزش ترید کردن در چمستان هیچ گاه به این آموزش ها اکتفا نکنید و به مرکز یا فردی مراجعه کنید که با اصول مشخص و به شکلی حرفه ای به آموزش ترید کردن در چمستان می پردازد.
گروه نارنجی با تیمی کارکشته و حرفه ای که سالها به رصد بازار ترید ارز دیجیتال پرداخته اند، همین حالا آماده آموزش ترید کردن در چمستان می باشد و به شما کمک خواهد کرد تا مسیر خود را در این راه پر پیچ و خم، با گام های درست آغاز کنید.

 

آموزش ترید کردن در چمستان به صورت خصوصی

برای آموزش ترید کردن در چمستان راه های فراوانی وجود دارد. مراکز و دوره های زیادی هستند که به آموزش این امر می پردازند. گروه نارنجی نیز با تیمی حرفه ای از فعالین بازارهای مالی آمادگی ارائه خدمات آموزش ترید کردن در چمستان را به شما دارا می باشد. جدا از دوره های عمومی، برای آنهایی که ترجیح می دهند در محیطی شخصی و متمرکز، فنون ترید کردن را بیاموزند امکان آموزش ترید کردن در چمستان به صورت خصوصی فراهم می باشد. 

 

ترید به بیان ساده

ترید (Trade) ارز دیجیتال یا همان رمز ارز، به معامله یا خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال گفته می‌شود که با هدف کسب سود انجام می‌گیرد. فرد معامله‌گر یا تریدر با هدف کسب سود از نمودارهای قیمتی، اخبار بازار و رویدادهای آتی بازار استفاده می‌کند.
طبق تعریف اینوستوپدیا، زمانی که صحبت از ترید کردن یا معامله در بازارهای مالی می‌شود، منظور دادن چیزی (که می‌تواند پول یا ارز، یک دارایی، کالا، ارز دیجیتال و یا هر شیء دیگری باشد) و گرفتن چیز دیگری است. فرضاً کسی را در نظر بگیرید بیت کوین می خرد تا آن را با امید افزایش قیمت در آینده به قیمت بالاتری بفروشد. در واقع او پول داده و بیت کوین خریده و در آینده بیت کوین را با پول مبادله خواهد کرد.
براساس تعریف سایت 99 Bitcoins معامله‌ی بیت کوین به معنای خرید با قیمت پایین و فروش با قیمت بالا است. بر خلاف سرمایه‌گذاری که به معنای نگهداری بیت کوین برای طولانی مدت است، معامله‌‌گر در ترید به دنبال آن است تا قیمت بیت کوین را پیش‌بینی کند. برای پیش‌بینی قیمت‌ها باید اخبار و رویدادهای این صنعت را دنبال کرد و با نمودارهای مختلف سر و کار داشت. فرد معامله‌گر برای رسیدن به مهارت در معاملات نیازمند زمان، سرمایه و تلاش زیاد است.

 

تعریف تریدر

تریدر یا معامله‌گر کسی است که در بازارهای مالی به دنبال خرید یا فروش هر نوع دارایی مالی است. این فعالیت می‌تواند از جانب شخص برای خود، فردی دیگر یا یک سازمان صورت پذیرد. تفاوت اساسی که بین یک تریدر و یک سرمایه‌گذار وجود دارد، مدت زمانی است که شخص دارایی‌ها را نگهداری می‌کند. سرمایه‌گذاران چشم‌انداز طولانی‌مدت را در نظر می‌گیرند اما تریدرها معمولاً به بازه‌های زمانی کوتاه علاقه‌مندند تا از روند‌ها کوتاه‌مدت کسب سود کنند. تریدرها خریدوفروش بیشتری در بازه زمانی یکسان نسبت به سرمایه‌گذاران انجام می‌دهند.
معامله‌گران در بازار ارز دیجیتال به کسانی می‌گویند که در بازه‌های زمانی یک روزه تا چند ماهه به خرید و فروش و مبادله ارزهای دیجیتال مختلف می‌پردازند. اما سرمایه‌گذاران با نگاه بلند مدت، به دنبال نگهداری یک تا چند ساله ارزهای دیجیتال در کیف پول‌هایشان هستند.

 

ارز دیجیتال چیست؟

گام نخست در آموزش ترید کردن ارز دیجیتال آشنایی با مفهوم این ارزها است. همان طور که می دانید، جهان با سرعت غیر قابل باوری به سوی دیجیتالی شدن پیش می رود. استفاده روز افزون مردم از این فضا عده ای را بر آن داشت که معاملات پولی را نیز به فضای دیجیتال انتقال دهند. نتیجه این تلاش بی وقفه ظهور ارزهای دیجیتال شگفت انگیزی بود که همه ما کم و بیش با آن ها آشنایی داریم. ارز دیجیتال نوعی پول دیجیتال است که بر خلاف اسکناس هایی که همه ما با آن ها آشنا هستیم، فاقد فرم فیزیکی و خارجی می باشد.
تراکنش های مربوط به این نوع پول از طریق رایانه یا کیف پول الکترونیکی متصل به شبکه اینترنت یا شبکه های خاص صورت می پذیرند. یعنی شما در دنیای واقعی نه پولی دارید و نه می توانید آن را به صورت فیزیکی خرج کنید! با وجود این پول دیگر نیازی نیست دسته های چندتایی اسکناس را با خودتان به این طرف و آن طرف حمل کنید و امنیت دارایی تان را به خطر بیندازید. تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا هرچه دلتان می خواهد، بخرید! گفتنی است که ارزهای دیجیتال بر پایه علم رمزنگاری ایجاد می شوند. شما می توانید با این پول ها به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری به خرید کالا و خدمات بپردازید. پس ارزهای دیجیتال از نظر کاربرد عملکردی مشابه ارزهای فیزیکی و اسکناس های چاپ شده توسط دولت عمل دارند. حتما می گویید خدا بیامرزد پدر کسی را که پای این رمز ارزها را به زندگی ما باز کرد و به بسیاری از مشکلاتمان پایان داد! ارز دیجیتال یا به اصطلاح کریپتوکارنسی ها در انواع متعدد و متنوعی موجود هستند. هر یک از این رمز ارزها ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد خاصی دارند. بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو و BNB پر طرفدارترین انواع ارز دیجیتال موجود در بازار هستند.

 

ترید ارز دیجیتال

ترید یا مبادله ارزهای دیجیتال به استفاده مناسب از نوسان‌ آن‌ها ، اخبار و رویدادهای گوناگون و بهره گیری از  استراتژی‌های مبادلاتی به منظور به دست آوردن سود گفته می شود. ابزار کار تریدرها با سرمایه‌گذاران دارای تفاوت‌های جزئی می باشد. به عنوان مثال، آن‌ها معمولا صرافی‌های آنلاین را جهت خرید و فروش لحظه‌ای ارزهای دیجیتال یا تبدیل آن‌ها به یکدیگر مورد استفاده قرار می دهند. مکان نگهداری دارایی‌های دیجیتال آنها متفاوت می باشد و در قبال ریسک کاری که انجام می‌دهند هم طبیعتا بیشتر است.
ترید کردن نیاز به تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال در بازه‌های زمانی گوناگون دارد که به یادگیری دانش تحلیل تکنیکال و بهره گیری از تحلیل فاندامنتال نیاز دارد تا تریدر بتواند فرصت‌هایی که بازار به او می دهد را بشناسد .
خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا همان تریدینگ (Trading) دارای انواع گوناگونی است. موردی که در همه ی آن‌ها می بایست رعایت گردد، عنصر اصلی معاملات یعنی صبور بودن است. علاوه بر این، هر یک از سبک‌های گوناگون می بایست برای مدت زمان قابل قبولی مورد آزمایش قرار گیرد تا مفید بودن یا نبودن آن در شما مشخص شود. اما با این وجود، همیشه قیمت‌ها مطابق تحلیل شما جلو نمی‌رود. کلید پیروزی در ترید کردن تعداد موفقیت‌های بالا نسبت به شکست‌های آن است.
قابل ذکر است که سبک مناسب خرید و فروش برای هر شخصی متفاوت می باشد. نکته مهم رسیدن به سبکی است که در آن موفق هستید. انواع گوناگون روش‌های ترید کردن را در ادامه ی این مطلب شرح خواهیم داد.

 

تفاوت ترید با سرمایه گذاری چیست؟

معامله‌ی بیت کوین به معنی خرید با قیمت پایین و فروش با قیمت بالا می باشد، اما سرمایه‌گذاری به معنای نگهداری بیت کوین برای مدتی طولانی می باشد. تریدر زمانی که ترید می کند در پی آن است تا بتواند قیمت بیت کوین را پیش‌بینی نماید. به منظور پیش‌بینی قیمت‌ها می بایست اخبار و رویدادهای این صنعت را پیگیری نمود و با نمودارهای گوناگون سر و کار داشت. تریدر جهت دستیابی به مهارت در معاملات به زمان، سرمایه و تلاش فراوان نیاز دارد.

 

ارزهای دیجیتال مهم و معروف برای ترید کردن کدامند؟

این قسمت از آموزش ترید کردن ارز دیجیتال به معرفی ارزهای دیجیتال مهم و محبوب تخصیص داده می شود. همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، ارزهای دیجیتال در انواع متعدد و متنوعی موجود می باشند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که در حال حاضر بیش از 1600 رمز ارز مختلف در دسترس است. البته همه این رمز ارزها محبوب نیستند. از همین رو بسیاری از آن ها بلااستفاده مانده و کاربردی ندارند.
از جمله مهم ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار که علاوه بر کارایی زیاد، محبوبیت چشمگیری هم دارند؛ می توان به بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو و BNB اشاره کرد.
ما در تیم نارنجی به شما آموزش خواهیم داد تا ارز های دیجیتال مهم و نوپا که سود بالایی خواهند داشت را بشناسید و زیر نظر بگیرید. قطعا با آموزش دیدن ضررهای کمتری خواهید دید چراکه 80درصد کسانی که در این عرصه وارد میشوند متضرر خواهند بود پس باید با دقت بالایی وارد این حوزه شوید.

برای اطلاعات بیشتر با مهندس قربانی در تماس باشید
09119171500

۰۴ دی ۱۴۰۱

پست شده توسط: Super User

موارد مشابه در مورد آموزش ترید کردندر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen