پشتیبانی رایگان

نارنجی > خدمات نارنجی > پشتیبانی رایگان

شما در پشتیبانی رایگان تیم نارنجی از مشاوره افرادی که دارای تجربه همکاری و پشتیبانی بیش از 100 سایت موفق و بزرگ هستند، به صورت کاملا رایگان برخوردار خواهید شد و با خیال آسوده می‌توانید تمامی امور مربوط به سایت خود را به ما بسپارید. برای موفقیت ، هرکس از جایی شروع به کار می‌کند و گاهی از نقطه صفر شروع می‌کند. اما شما این شانس را دارید که تنها نباشید و چرخ را از نو نسازید. تیمی حرفه ای را گرد هم آورده ایم ، تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای شما با هزینه پایین باشیم ، ارائه خدمات عالی با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان گروه نارنجی و همیاری آنها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و قدم نهادن در این دنیای بی انتها است.مفتخریم که تا کنون توانستیم تعداد زیادی کسب و کار برای ارگان های مختلف را یاری کنیم تا بدون پرداخت هزینه‌های گزافی که در این وادی دریافت می‌شود ، کسب و کارهای خود را راه اندازی نمایند . در زیر برخی از کارهایی که به صورت رایگان برای مشتریان تیم نارنجی انجام میدهیم را به اشتراک گذاشته ایم .

ارائه راهکارهای جذاب در حین پشتیبانی
۰۷ آذر ۱۴۰۲

ارائه راهکارهای جذاب در حین پشتیبانی

ارائه راهکارهای جذاب در حین پشتیبانی رایگان - یکی از مهمترین مسائل در ارتباط بین کارفرما و خدمات دهنده، درک مشترک نسبت به اهمیت موضوعی است که درباره آن کار می شود.


۰۱ آذر ۱۴۰۲

پشتیبانی رایگان یکساله طراحی سایت

پشتیبانی رایگان یکساله طراحی سایت که از سوی گروه نارنجی ارائه می شود، یک امتیاز مهم برای شما خواهد بود. با دریافت خدمات پشتیبانی وب سایت و بروز نگه داشتن زیر ساخت های سایت خود، هزینه های آتی سایت خود را کاهش و عملکرد و کارایی آن را افزایش خواهید داد.در نهایت برای اینکه در فضای دیجیتال موفق باشید و بتوانید از آن کسب درآمد کنید، نیاز به بروز رسانی مداوم سایت خود دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید و بهترین راه کار استفاده از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت است.

پشتیبانی رایگان یکساله طراحی سایت

پیشنهاد سامانه های مدیریتی
۰۱ آذر ۱۴۰۲

پیشنهاد سامانه های مدیریتی

پیشنهاد سامانه های مدیریتی مربوط به سایت خریداری شده توسط شما - یعنی بعد از اینکه از ما خدمات طراحی سایت گرفتید به شما پیشنهاد سامانه های مربوط به کار شما میدهیم .


۰۹ آبان ۱۴۰۲

پیشنهاد مسیر راه دیجیتال مارکتینگ

اگر کامپیوتر، لپ‌تاپ یا گوشی هوشمند دارید، با دیجیتال مارکتینگ برخورد داشته‌اید. دیجیتال مارکتینگ می‌تواند یک ایمیل دریافتی، یک نتیجه جستجو در هنگام استفاده از گوگل، یک تبلیغ در فیس بوک، یک پیام متنی ارسال شده به تلفن شما یا یک پست توسط یک اینفلوئنسر در اینستاگرام باشد. دیجیتال مارکتینگ از کانال‌های پیشرفته و متفاوتی برای تبلیغ کالاها و خدماتی استفاده می‌کند که کسب و کارها می‌خواهند شما برای استفاده از آنها هزینه کنید.

پیشنهاد مسیر راه دیجیتال مارکتینگ

مانیتورینگ سایت یکسال رایگان
۲۵ مهر ۱۴۰۲

مانیتورینگ سایت یکسال رایگان

در تعریف مانیتورینگ وب سایت باید اذعان داشت که تهیه و جمع آوری اطلاعات گسترده از بخش های مختلف و جمع کردن آن ها و سپس تبدیل به اطلاعات قابل فهم برای سیستم و نمایش آن روی صفحه مانیتور می باشد. به عبارت بهتر مانیتورینگ یعنی نمایش اطلاعات یا بررسی آنها روی یک سیستم.داشتن خدمات مانیتورینگ وب سایت رایگان یک ساله، یک امتیاز مهم در حوزه وب سایت محسوب می شود.


۰۹ مرداد ۱۴۰۲

فول سئو اولیه رایگان

احتمالا با مفهوم سئو از پیش آشنایی دارید. اگر هم ندارید، در این مقاله، هم به مفهوم و اهمیت سئو و هم به مضوع فول سئو اولیه رایگان خواهیم پرداخت. خدماتی که بعد از طراحی سایت، توسط گروه نارنجی، به عنوان یک پکیج رایگان بر روی وب سایت انجام می شود.

فول سئو اولیه رایگاندر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen