پشتیبانی وب سایت خشک یا پویا

یکی از خدماتی که معمولا توسط شرکت های خدمات آی تی ارائه می شود، خدمات پشتیبانی وب سایت است. قطعا به این موضوع واقفید که طراحی یک وب سایت برای یک کسب و کار و یا در هر حوزه ای، تازه شروع راه آن وب سایت است و یک وب سایت بدون پشتیبانی مناسب راهی به جایی نخواهد برد. امروزه پشتیبانی سایت , بعنوان اولین نیاز مدیران وب سایت و شرکتهای طراحی سایت شناخته شده است . وضعیت اقتصادی ، شرکت های خصوصی را همواره به سمت کاهش هزینه های آنها سوق داده است . هر وب سایت فعال نیاز به نگهداری داشته و پشتیبانی سایت حتی از طراحی سایت مهم تر است. زمانی که طراحی سایت به پایان می رسد ،  پس از آن تیم پشتیبانی سایت در صورت بروز خطا در آن ، مشکلات به وجود آماده را مرتفع می کنند.

اما این پشتیبانی به چه شکلی ارائه می شود؟ بیشتر فعالین و خدمات دهندگان در این حوزه با یک روتین مشخص و کلاسیک به ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت می پردازند. خدماتی که عموما شامل موارد زیر می شوند:

 1. مشاوره در زمینه انتخاب بهترین افزونه و قالب وردپرس
 2. رفع خطای پلاگین
 3. رفع خطاهای PHP
 4. تغییرات و رفع مشکلات CSS در قالب
 5. رفع خطاهای سئو در Webmaster Tools
 6. اصلاح مشکلات مربوط به عضویت کاربران
 7. خطایابی و رفع مشکلات فروشگاه اینترنتی
 8. درخواست انتقال سایت به سرور دیگر و مشکلات مرتبط
 9. رفع خطاهای مرتبط با راست چین بودن در قالب و پلاگین
 10. بررسی سرعت سایت و رفع مشکلات دیر لود شدن سایت
 11. تغییرات ظاهری در منوها و باکس ها و تغییر در ظاهر و چیدمان صفحات
 12. بومی سازی، راست چین کردن قالب و افزونه های وردپرسی در زمینه های مختلف
 13. تحلیل سایت و عیب یابی وردپرس

اما ما در گروه نارنجی یک سیستم پویا برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان درنظر گرفته ایم. و در این سبک پشتیبانی، به ارائه راه کارهای جذاب و خدمات مشاوره ای در حین پشتیبانی می پردازیم.

 

هدف از ارائه راه کارهای جذاب حین پشتیبانی چیست؟

یکی از مهمترین مسائل در ارتباط بین کارفرما و خدمات دهنده، درک مشترک نسبت به اهمیت موضوعی است که درباره آن کار می شود. در واقع آنچه برای کارفرما یک دغدغه مهم است، برای ما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگامی که یک کارفرا اقدام به طراحی یک وب سایت می کند، قطعا تمایل شدیدی دارد که این سایت به بهترین شکل اداره شود و در رده های بالای جستجوی گوگل قرار بگیرد. بنابراین ما نه تنها به ارائه خدمات کلاسیک پشتیبانی خواهیم پرداخت، بلکه همگام با کارفرما، دغدغه پیشرفت و رشد سایت شما را نیز خواهیم داشت و تلاش می کنیم تا با رصد دائمی وب سایت، آنچه که می تواند به رشد و توسعه وب سایت شما کمک کند را برای شما تحلیل کنیم.  

 

چه راهکارهای جذابی حین پشتیبانی به کارفرما ارئه می شود؟

هر انچه که بنابر تجربه تیم نارنجی، بتواند به شما در داشتن وب سایتی قوی تر و کارآمد تر کمک کند، می تواند موضوع مورد بحث درباره خدمات مشاوره ای ما و راهکارهای جذاب حین پشتیبانی باشد. مثال های گوناگونی را می توان در این زمینه بیان کرد.

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

یکی از راهکارهایی که برای بهتر شدن وب سایت به کارفرما ارائه می شود، مشاوره دیجیتال مارکتینگ است. دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از فعالیت‌ها در زمینه بازاریابی است که با استفاده از اینترنت و فضای آنلاین صورت می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، شامل روش‌های مختلف از جمله بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوایی و … می‌شود.

امروزه، دسترسی به اینترنت کاملا فراگیر شده است و تعداد کاربران جهانی اینترنت همچنان در حال افزایش است. در چنین شرایطی تغییر رویکرد به سمت دنیای آنلاین و دیجیتال تصمیم درستی است. تبلیغات دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسب‌وکار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار به مراتب از روش‌های سنتی بازاریابی بیشتر می‌شود.

بنابراین ما در گروه نارنجی، با ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت تحلیلی و دائمی، گام های شما به سمت اهدافتان را سریع تر خواهیم کرد.  

 

ارائه سیستم های به روز مدیریتی و سی آر ام

یکی دیگر از راهکارهای جذاب که حین پشتیبانی ارائه می شود، استفاده از سیستم های مدیریتی و سی آر ام مناسب با شرایط و سطح وب سایت شماست. صرف نظر از اندازه کسب و کار یا صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، مدیریت سرنخ‌ها و مشتریان برای هر کسب و کاری لازم است. اگر هنوز از صفحات اکسل، پوشه‌های مملو از کاغذ و یا ایمیل برای پیگیری تعاملات با مشتریان و سرنخ‌ها استفاده می‌کنید، نه تنها وقت و انرژی گرانبهای خود را تلف می‌کنید، بلکه فرصت افزایش سودآوری برای کسب و کار خود را نیز از دست می‌دهید. شما با داشتن یک سامانه مدیریتی حرفه ای و مناسب، می توانید بهترین بهره وری را در مجموعه خود تجربه کنید.

 

ارائه راهکارهای جذاب حین پشتیبانی توسط گروه نارنجی

گروه نارنجی با تیمی کارکشته و کاربلد و با سابقه ای طولانی در ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت، می تواند با داشتن اشراف کامل بر حوزه های گسترده دنیای دیجیتال، مشاوری برگزیده برای وب سایت و مجموعه شما باشد. گروه نارنجی با ارائه خدماتی متعهدانه، نه تنها به ارائه خدمات کلاسیک پشتیبانی وب سایت خواهد پرداخت، بلکه با ارائه راهکارهای جذاب حین پشتیبانی وب سایت روندی ایده آل را برای وب سایت شما رقم خواهد زد.

 fa en