ادمین حرفه ای اینستاگرام
۰۲ شهریور ۱۴۰۲

ادمین حرفه ای اینستاگرام

اینستاگرام در چند سال گذشته اقدام به اجرای الگوریتم های پیشرفته کرده که همواره در حال تغییر و تحول اند. برای آنکه صفحه ای در اینستاگرام بتواند پیشرفت کند و بیشتر دیده شود، شما حتما نیاز به داشتن تخصص کافی برای درک این الگوریتم و انجام امور لازم را دارید. اگر این تخصص را ندارید، تنها راه چاره شما استفاده از ادمین اینستاگرام است.


۰۳ شهریور ۱۴۰۲

پشتیبانی اینستاگرام

اینستاگرام حالا یک فضای تجاری مدیریتی است که رقابت بالایی برای بهره مندی از آن شکل گرفته است. این روزها کسب و کارهای فراوانی از طریق اینستاگرام مشغول کسب درآمد هستند و بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها، ارتباطات خود با مخاطبین و مشتریان را از طریق اینستاگرام مدیریت می کنند. در چنین فضایی برای دستیابی به موفقیت های بیشتر و تضمین شده، نیاز است تا با شناسایی الگوی رفتاری اینستاگرام، گام های دقیقی را در جهت رشد صفحه اینستاگرامی خود برداریم. برای شناسایی این مسیر، ما نیاز به پشتیبانی اینستاگرام داریم.

پشتیبانی اینستاگرام

ادمین اینستاگرام در آمل
۰۳ شهریور ۱۴۰۲

ادمین اینستاگرام در آمل

با گسترش جنبه‌های استفاده از اینستاگرام و افزایش آمار پیج‌های فعال در آن، برای باقی‌ماندن در گود رقابت باید محتوای قدرتمندی به مخاطب عرضه کنید. ادمین اینستاگرام در آمل ، شخصی است که در این مسیر به شما کمک می‌کند. این فرد با استفاده از روش‌ها و ایده‌های کاربردی منجر به رشد پیج و تعامل بهتر با مخاطب می‌شود.


۱۳ مرداد ۱۴۰۲

ادمین سایت در فریدونکنار

ادمین سایت در فریدونکنار ، یک وب سایت نیز از این مهم فارغ نیست و داشتن ادمینی قوی که توانایی هماهنگی بخش های مختلف و اداره امور روزانه سایت را داشته باشد، یک ضرورت محسوب می شود. ادمین سایت در فریدونکنار باید نظارتی دقیق بر بخش های مختلف وب سایت داشته باشد تا کمی ها و کاستی ها جبران ششوند و نقاط قوت تقویت

ادمین سایت در فریدونکنار

ادمین سایت در محمود آباد
۱۳ مرداد ۱۴۰۲

ادمین سایت در محمود آباد

ادمین سایت در محمود آباد هماهنگ کننده و مدیریت کننده تمامی امور یک وب سایت محسوب می شود. اگر در یک مجموعه کاری مدیری قوی برای هدایت و اجرای امور وجود نداشته باشد، کار قطعا گره خواهد خورد. اما حضور یک مدیر قوی با اشراف کامل به امور مجموعه می تواند کار مجموعه را روی غلتک بیاندازد. یک وبسایت نیز به مانند یک مجموعه مجازی، نیازمند یک مدیر می باشد.


۱۳ مرداد ۱۴۰۲

ادمین سایت در شمال

ادمین سایت در شمال به مانند مدیر یک مجموعه باید از توانایی لازم برای مدیریت سایت در تمامی حوزه ها برخوردار باشد. ادمین سایت در شمال با داشتن اشراف کافی بر حوزه فعالیت وب سایت شما می تواند با ایجاد ارتباطی موثر با مخاطب، بارگذاری مطالب مطلوب، سرپا نگه داشتن و به روز رسانی سایت و... یک وب سایت پویا و همواره رو به رشد را در اختیار شما قرار دهد.

ادمین سایت در شمال

ادمین سایت در چمستان
۲۳ شهریور ۱۴۰۲

ادمین سایت در چمستان

یکی از چند پایه مهم موفقیت یک وب سایت در چمستان،  داشتن ادمین سایت در چمستان است. جدا از مواردی چون سئو سایت در چمستان یا پشتیبانی سایت در چمستان، ادمین سایت در چمستان می تواند با مدیریتی قوی و بهینه، به مانند مدیر یک شرکت و یا یک مجموعه، سایت را به سمت موفقیت و شکوفایی هدایت کند. بدون یک ادمین مناسب، سایت شما رفته رفته به سمت آشفتگی خواهد رفت و نتایج مطلوب شما حاصل نخواهند شد.


۱۳ مرداد ۱۴۰۲

ادمین سایت در بابلسر

همانطور که پیش از این اشاره شد، ادمین سایت در بابلسر فردی حرفه ای است که با اصول مدیریت سایت و قرار دادن سایت روی ریل توسعه در حوزه سئو آشنایی کامل دارد. اگر سایت شما یک ادمین نداشته باشد، قطعا به مانند مجموعه ای که مدیر ندارد، به زودی دچار آشفتگی خواهد شد و این آشفتگی در نهایت منجر به بی اثر شدن سایت و هدر رفت هزینه ای خواد بود که برای طراحی آن صرف کرده اید.

ادمین سایت در بابلسر

ادمین به چه معناست؟

هر سایتی پس از طراحی نیاز به پشتیبانی و تولید محتوا دارد. اما برای ادمین سایت یا همان مدیر سایت می توان وظایف مختلفی تعریف کرد. مدیران وب‌سایت معمولاً دانش کاملی از نگهداری سایت دارند که به عملکرد درست وب ‌سایت کمک می ‌کند. ادمین در انگلیسی به صورت admin (مخفف کلمه Administrator) است. در واقع به معنای مدیر است. حتما شما هم بارها نام ادمین را شنیده اید (ادمین اینستاگرام ، ادمین سایت و…) در فضای مجازی ادمین به شخصی گفته می‌شود که وظیفه‌ی مدیریت آن سایت، گروه، کانال یا صفحه اینستاگرام را برعهده دارد.


برای انتخاب ادمین سایت باید حساسیت و دقت بیشتری را به نسبت انتخاب ادمین شبکه های اجتماعی قرار داد ، زیرا فضای کار بر روی سایت و موتور جستجو فضای گسترده ای است تا در شبکه های اجتماعی که اغلب فعالیت ها مشخص است و ما در بیشتر مواقع نیازمان به ادمین به این خاطر است که بتواند بیشتر بر روی مثلا پیج ایستاگرام زمان بگذارد و پست های گرافیکی بهتری را طراحی کند یا یکسری موارد دیگر را که ما نمی توانیم یا زمانش را نداریم مثل پاسخ به مشتریان انجام دهد ، اما سایت بسیار گسترده تر است و یک مدیر سایت باید دانش بالایی داشته باشد تا سایت شما را از لحاظ گوناگونی در بهترین حالت قرار دهد که نیازمند دانش و تجربه بالایی است ، البته برخی موارد مانند اضافه کردن محصولات را یک ادمین تازه کار هم می تواند انجام دهد ، اما اضافه کردن محصولات تنها جزئی از مدیریت سایت است.


وظایف ادمین سایت

شغل ادمین بر اساس محل کار ممکن است شامل حوزه های تخصصی شود. اما در اصل ادمین سایت به شخصی گفته می شود که بتواند سیستم های کامپیوتری را اداره نماید. اما اگر از بحث بخش تخصصی ادمین سایت خارج شویم. که مربوط به شرکت طراحی سایت می باشد. منظور از ادمین وب سایت یک مجموعه یا شرکت که استخدام مدیر سایت است. به این معنی است که یک مدیر سایت وظیفه ی هماهنگی و ارتباط با افراد بسیار زیادی مانند طراحان، تیم تولید محتوا، کارشناسان سئو و دیگر افراد را دارد. که در واقع مدیر سایت مسئول هماهنگی همه این افراد است. بدین شکل که به گونه ای می بایست رفتار و حرکات افراد را در هر بخش تحت نظر داشته باشد که هم راستا با اهداف تعیین شده سایت باشد. در اصل مدیریت یک سایت وظیفه بسیار حساسی است که باید نسبت به همه جوانب کار تسلط داشته باشد. مسئولیت اصلی یک ادمین سایت حفظ، پشتیبانی سایت و به روز رسانی وب سایت‌ است. بسیاری از مواقع برای مدیریت یک سایت نیاز به یک تیم با تخصص های متفاوت مانند نویسندگی، تسلط بر امور فنی، تسلط به فتوشاپ یا نرم افزارهای تولید محتوا و.. است. ادمین سایت وظیفه هماهنگی و نظارت بر روند اجرایی نگهداری و به روزرسانی از سایت را بر عهده دارد. وظایف شغلی ادمین سایت ممکن است در بخش های مختلفی تعریف شود. از تولید محتوا و یا درج آن گرفته تا به روز رسانی افزونه ها یا آپدیت هسته وردپرس ( در مورد سایت های وردپرسی!) گرفته تا رفع اشکالات متداول که در یک وب سایت ممکن است به وجود بیاید. در ادامه این وظایف را به تفکیک توضیح داده ایم.


1- پشتیبانی سایت و هاستینگ
هر سایت برای این که اطلاعات خود را در معرض نمایش بگذارد نیاز به هاست دارد. هاست در واقع فضایی است که کلیه اطلاعات از جمله ویدئوها، عکس ها، محتوای نوشتاری و .. در آنجا ذخیره می شود.
یکی از مشکلاتی که در نگهداری از یک سایت ممکن است به وجود بیاید، مشکلات مربوط به هاست است. برای برطرف کردن مشکلات احتمالی باید یک نفر مسئول پیگیری و انتقال موارد را به شرکت ارائه دهنده هاست داشته باشد. مدیر وب سایت این کار را برای شما انجام می دهد. مسئولیت تمامی موارد از جمله پیگیری نیاز به تمدید شارژ، افزایش فضا، پشتیبان گیری و … را بر عهده خواهد داشت.


2- پشتیبانی سایت و بروزرسانی
این مورد بیشتر بستگی به سیستم مدیریت محتوای شما دارد. ممکن است به صورت دوره ای نیاز به بروزرسانی برخی از موارد داشته باشید. سیستم های مدیریت محتوای معتبر مانند وردپرس دائم به روزرسانی می شوند. برای ایمن سازی سایت و وردپرس خود، باید از ابزارها مناسب استفاده کنید و نکات زیادی را رعایت کنید. در عین حال، به روز نگه داشتن کل سیستم و انجام به روز رسانی های منظم نیز بسیار مهم است و این یکی دیگر از وظایف ادمین یا پشتیبان سایت است.


3- رفع مشکلات فنی احتمالی
هر سایتی ممکن است با مشکلات فنی دست و پنجه نرم کند؛ اما باید توجه داشت که یک ادمین با تجربه و ماهر، قادر است این مشکلات را به راحتی حل کند. یکی از مشکلاتی که ممکن است به عنوان یک فرد ناآگاه پس از بروزرسانی افزونه های وردپرس با آن مواجه شوید، تداخل افزونه هاست. یک ادمین مجرب، با دانشی که در این زمینه دارد، می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. علاوه بر این نیز، خیلی از صاحبان سایت ها، بروزرسانی افزونه های وردپرس را روی حالت خودکار قرار می دهند، غافل از اینکه برخی از افزونه ها ممکن است پس از بروزرسانی، مشکلاتی را به وجود آورند و ساختار سایت شما را به کلی نابود کنند!
رفع مشکلات فنی سایت، جزو مهم ترین وظایف یک ادمین سایت به شمار می آید؛ زیرا باید در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف سازد تا سایت، آماده استفاده مجدد قرار بگیرد. اگر بخواهیم اهمیت این موضوع را برای شما روشن تر کنیم، می توان به بروز چنین مشکلاتی برای یک فروشگاه اینترنتی اشاره کرد؛ با توجه به این موضوع که هر لحظه ممکن است یک مشتری برای خرید یک محصول اقدام کند، نداشتن سرعت عمل در آماده سازی سایت، می تواند ضررهای زیادی را به جای بگذارد.


4- گرفتن بک آپ از سایت
داشتن فول بکاپ از سایت تضمین اصلی بازیابی کامل سایت شما پس از هر گونه مشکل و خرابی است. در صورتی که به طور ناخواسته برخی از عناصر مهم را حذف کنید، یک تم یا افزونه و یا ماژول به سایت شما آسیب برساند یا اگر وب سایت شما هک شود، یک نسخه پشتیبان از سایت کمک می کند تا پس از بروز چنین مشکلاتی، سایت را به روال قبل از آن برگردانید. در واقع، پشتیبان ‌گیری از وب ‌سایت، یک کپی از تمام فایل‌های مهم ذخیره شده روی سایت درجایی خارج از وب سایت اصلی شماست. این روزها همه ی شرکت های هاستیگ معتبر به صورت اتومات از اطلاعات سایت های مشتریان خود نسخه ی پشتیبان تهیه می کنند. اما ادمین سایت در قبل ازانجام تغییرات به روزرسانی باید به صورت دستی اقدام به بکاپ گیری کند یا تاریخ آخرین بک آپ و تغییرات سایت را مقایسه کند تا در صورت بروز مشکل بتواند از دست رفتن اطلاعات جلوگیری کند.


5- خدمات ادمین سئو و تولید محتوا سایت
تولید محتوا و سئو مناسب آن تضمین می کند که یک سایت بازدید کننده داشته باشد. تعداد محتوایی که باید روی سایت منتشر شود، با توجه به صلاحدید مدیر سئو سایت تعیین می شود. پروژه های اختصاصی سئو معمولا نیاز به بررسی دقیق برای سنجش رقبا در کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما (برای نمایش در صفحه اول) دارند. تولید محتوا سایت اهمیت بسیار بالایی دارد و شما قبل از این که برای ارائه تبلیغات یا سئو خارجی سایت اقدام کنید، باید مقالات منظم و مرتب با حوزه کاری خود منتشر کنید. ساختار مناسب لینکدهی داخلی ایجاد کنید و محتوا را بر اساس سئو بهینه کنید.


تعرفه ادمین سایت

ادمین سایت باتوجه به خدماتی که انجام می دهد . و اینکه برای چه مجموعه ای انجام می دهد و چقدر از اهمیت بالایی برخوردار است. هزینه ی ادمینی متفاوتی دریافت خواهد کرد. این هزینه می تواند متناسب با ساعات کاری و سطح کاری ادمین، از یک میلیون تا ده میلیون باشد. بطور کلی عوامل زیادی بر تعرفه ادمین سایت یا هزینه ادمین سایت تاثیر گذار است. در نهایت بسته به اینکه وب مستر عملیات ادمین سایت را با سئو انجام دهد یا بدون سئو کاملا متفاوت است.

• اینکه سایت شما چند زبانه باشد
• مطالب منتشر شدهدر وب سایت در سایت های چند زبانه باید ترجمه تخصصی شود یا به کمک گوگل ترنسلیت.
• وب سایت شما از چه نوع وب سایت ها است: وب سایت فروشگاهی ، خدماتی، شخصی، پزشکی، وکلا و...
• انتشار مطالب در شبکه های مجازی باید منتشر شود یا خیر؟
• در سایت ها پاسخگویی با وب مستر است یا خیر


اهمیت استفاده از ادمین سایت

برای نگهداری، به روزرسانی و هم چنین برنامه ریزی برای جذب ترافیک بیشتر که منجر به جذب مشتریان بیشتر هم می شود نیاز به ادمین سایت دارید. برای استخدام یک ادمین یا پشتیبان سایت پیش از هر چیزی نیاز است که وظیفه ای که در طول ماه (از نظر به روزرسانی مطالب، درج محتوای جدید، رفع اشکالات احتمالی سایت و .. بر عهده ادمین سایت است را از روز اول مشخص کنید.
یک ادمین کارآمد می تواند علاوه بر رفع اشکالات متداول به شما گزارش صحیحی از تحلیل عملکرد سایت ارائه کند. هم چنین او می تواند اررها و موارد مربوط به گوگل وبمستر را که مرجع مناسبی برای سنجش وضعیت سایت در کلمات کلیدی است را رفع کند.


نقش ادمین سایت در موفقیت سایت

بنابراین یک وب سایت موفق در این سیستم وبسایت ای از که همانند خود گوگل مادام دره حال آپدیت و به روز رسانی همچنین رفع خطاها و مشکلات ای که در وبسایت وجود دارد یا هر لحظه ممکن است به وجود بیاید و عملکرد سایت یا یک بخشی از سایت با مشکل روبه رو شود .
اگر سایت شما با سی ام اس وردپرس ساخته شده باشد شاید بدانید وردپرس هم یکی از به روزترین وب سایت های دنیاست به این خاطر که مدام امکانات جدیدی در این سی ام اس ساخته می شود و امکانات فعلی اش که وب سایت ها برای ساخت سایت از آنها استفاده می کنند مدام در حال به روز رسانی و آپدیت است .
بنابراین داشتن یک متخصص و ادمین سایت کاربلد وردپرس به زبان ساده بسیار در پیشرفت سایت ما رفع خطاها و مشکلات به وجود آمده در وردپرس و آپدیت پلاگین ها و موارد ضروری وردپرس لازم است .fa en