ادمین سایت در فریدونکنار

نارنجی > خدمات نارنجی > ادمین سایت > ادمین سایت در فریدونکنار

ادمین سایت در فریدونکنار ، یک وب سایت نیز از این مهم فارغ نیست و داشتن ادمینی قوی که توانایی هماهنگی بخش های مختلف و اداره امور روزانه سایت را داشته باشد، یک ضرورت محسوب می شود. ادمین سایت در فریدونکنار باید نظارتی دقیق بر بخش های مختلف وب سایت داشته باشد تا کمی ها و کاستی ها جبران ششوند و نقاط قوت تقویت

ادمین سایت در فریدونکنار

ادمین به چه معناست؟

کلمه ادمین در انگلیسی به صورت admin نوشته می شود که مخفف کلمه Administrator است. ادمین در واقع به معنای مدیر است. حتما شما هم بارها نام ادمین را شنیده اید) ادمین اینستاگرام، ادمین سایت و…) در فضای مجازی ادمین به شخصی گفته می‌شود که وظیفه‌ی مدیریت آن سایت، گروه، کانال یا صفحه اینستاگرام را برعهده دارد. اما اطلاعات جزئی تری دریاره وظایف ادیم و معنای آن وجود دارد که با هم در این بخش به بررسی آن می پردازیم.

 

ادمین سایت در فریدون کنار

مدیریت صحیح کلید پیشرفت و توسعه در هر بخش و مجموعه ای می باشد. یک وب سایت نیز از این مهم فارغ نیست و داشتن ادمینی قوی که توانایی هماهنگی بخش های مختلف و اداره امور روزانه سایت را داشته باشد، یک ضرورت محسوب می شود. ادمین سایت در فریدونکنار باید نظارتی دقیق بر بخش های مختلف وب سایت داشته باشد تا کمی ها و کاستی ها جبران ششوند و نقاط قوت تقویت. ادمین سایت در فریدون کنار می تواند با مدیریت صحیح و دقیق خود راه پیشرفت را برای وب سایت شما باز کند. فریدونکنار شهری مهم در حوزه گردشگری، املاک و فروش می باشد که وب سایت های زیادی هم در این حوزه ها در این شهر مشغول به فعالیت هستند. برای همین رقابتی جدی در فضای وب در جریان است و یک ادمین سایت خوب می تواند شما را برنده این رقابت کند.  

انتخاب ادمین سایت در فریدون کنار

معیار اصلی انتخاب ادمین سایت در فریدونکنار، داشتن اطلاعات کافی درباره بخش های مختلف یک وب سایت است. ادمینی که چه در حوزه فنی و چه در حوزه تولید محتوا دارای تخصص و اطلاعات کافی باشد، می تواند یک برگ برنده برای مالک وب سایت باشد. انتخاب ادمین سایت در فریدونکنار نیز باید بر همین اساس باشد.

اهمیت ادمین سایت در فریدون کنار

یک وب سایت بدون ادمین مانند یک ماشین بدون راننده است. همانگونه که نبود یک راننده ماشین را بی حرکت نگه می دارد، نبود یک ادمین سایت در فریدونکنار هم وب سایت را از توسعه باز می دارد. از سوی دیگر، یک رانند بد می تواند اتفاق بد تری را برای یک خودرو رقم بزند و تصادفی بد را روی دست شما بگذارد. پس نبود ادمین بهتر از یک ادمین بد است!  نبود یک ادمین و یا بودن یک ادمین بد، می تواند وب سایت را در حوزه سئو و پیشرفت های الگوریتمی در موتورهای جستجو عقب بیاندازد. این عقب افتادگی منجر به کمتر دیده شدن وب سایت و کاهش کارایی آن می شود. هنگامی که یک وب سایت طراحی می کنید، این تصور که کار شما تمام شده و حالا می توانید با یک وب سایت شیک و زیبا در فضای مجازی برند خود را به سطحی بالاتر ببرید، تصوری اشتباه است. کار شما تازه بعد از ساخت وب سایت آغاز می شود و باید به شکلی مستمر و به صورت جزیی، امور سایت خود را نظارت و هدایت کنید تا به حد شایسته دیده شود. این امر بدون حضور ادمین ساید در فریدون کنار میسر نمی باشد.

از کجا ادمین سایت در فریدون کنار را پیدا کنیم؟

ویژگی های ادمین سایت در فریدون کنار باید با نیازهای شما و انتظارات شما همخوان باشد. دانش کافی در حوزه فعالیت وب سایت در مهمترین عوامل انتخاب ادمین سایت در فریدون کنار است. برای داشتن سایتی پر بازدید حتما باید در انتخاب ادمین سایت در فریدون کنار دقت کنید. اگر به دنبال ادمین سایت خوب می گردید، می توانید از ظرفیت های گروه نارنجی در این زمینه استفاده کنید. گروه نارنجی با سابقه و تجربه ای زیاد در حوزه اینترنت و وب، امکان ارائه خدمات کافی را به شما خواهد داشت.

 

هزینه ادمین سایت در فریدون کنار

هزینه ادمین سایت در فریدون کنار بر اساس پارامترهایی چون حساسیت کار، ارگان صاحب سایت، تعداد خدمات مورد نیاز و ... سنجیده می شوند. البته مواردی چون تعداد زبان های وب سایت، حوزه فعالیت وب سایت(مثلا فروشگاهی بودن یا خبری بودن)، ساعات کاری لازم برای ادمین و همچنین حوه پاسخگویی نیز بر هزینه ادمین سایت در فریدون کنار اثر گذار می باشند.

 

وظایف ادمین سایت در فریدون کنار

شغل ادمین بر اساس محل کار ممکن است شامل حوزه های تخصصی شود. اما در اصل ادمین سایت به شخصی گفته می شود که بتواند سیستم های کامپیوتری را اداره نماید. اما اگر از بحث بخش تخصصی ادمین سایت خارج شویم. که مربوط به شرکت طراحی سایت می باشد. منظور از ادمین وب سایت یک مجموعه یا شرکت که استخدام مدیر سایت است. به این معنی است که یک مدیر سایت وظیفه ی هماهنگی و ارتباط با افراد بسیار زیادی مانند طراحان، تیم تولید محتوا، کارشناسان سئو و دیگر افراد را دارد. که در واقع مدیر سایت مسئول هماهنگی همه این افراد است. بدین شکل که به گونه ای می بایست رفتار و حرکات افراد را در هر بخش تحت نظر داشته باشد که هم راستا با اهداف تعیین شده سایت باشد. در اصل مدیریت یک سایت وظیفه بسیار حساسی است که باید نسبت به همه جوانب کار تسلط داشته باشد. مسئولیت اصلی یک ادمین سایت حفظ، پشتیبانی سایت و به روز رسانی وب سایت‌ است. بسیاری از مواقع برای مدیریت یک سایت نیاز به یک تیم با تخصص های متفاوت مانند نویسندگی، تسلط بر امور فنی، تسلط به فتوشاپ یا نرم افزارهای تولید محتوا و.. است. ادمین سایت وظیفه هماهنگی و   نظارت بر روند اجرایی نگهداری و به روزرسانی از سایت را بر عهده دارد.  وظایف شغلی ادمین سایت ممکن است در بخش های مختلفی تعریف شود. از تولید محتوا و یا درج آن گرفته تا به روز رسانی افزونه ها یا آپدیت هسته وردپرس ( در مورد سایت های وردپرسی!) گرفته تا رفع اشکالات متداول که در یک وب سایت ممکن است به وجود بیاید. در ادامه این وظایف را به تفکیک توضیح داده ایم. 

  • پشتیبانی سایت و هاستینگ

هر سایت برای این که اطلاعات خود را در معرض نمایش بگذارد نیاز به هاست دارد. هاست در واقع فضایی است که کلیه اطلاعات از جمله ویدئوها، عکس ها، محتوای نوشتاری و .. در آنجا ذخیره می شود. 

یکی از مشکلاتی که در نگهداری از یک سایت ممکن است به وجود بیاید، مشکلات مربوط به هاست است. برای برطرف کردن مشکلات احتمالی باید یک نفر مسئول پیگیری و انتقال موارد را به شرکت ارائه دهنده هاست داشته باشد. مدیر وب سایت این کار را برای شما انجام می دهد. مسئولیت تمامی موارد از جمله پیگیری نیاز به تمدید شارژ، افزایش فضا، پشتیبان گیری و … را بر عهده خواهد داشت.

  • پشتیبانی سایت و بروزرسانی

این مورد بیشتر بستگی به سیستم مدیریت محتوای شما دارد. ممکن است به صورت دوره ای نیاز به بروزرسانی برخی از موارد داشته باشید. سیستم های مدیریت محتوای معتبر مانند وردپرس دائم به روزرسانی می شوند.  برای ایمن سازی سایت و وردپرس خود، باید از ابزارها مناسب استفاده کنید و نکات زیادی را رعایت کنید. در عین حال، به روز نگه داشتن کل سیستم و انجام به روز رسانی های منظم نیز بسیار مهم است و این یکی دیگر از وظایف ادمین یا پشتیبان سایت است.

  • رفع مشکلات فنی احتمالی

هر سایتی ممکن است با مشکلات فنی دست و پنجه نرم کند؛ اما باید توجه داشت که یک ادمین با تجربه و ماهر، قادر است این مشکلات را به راحتی حل کند. یکی از مشکلاتی که ممکن است به عنوان یک فرد ناآگاه پس از بروزرسانی افزونه های وردپرس با آن مواجه شوید، تداخل افزونه هاست. یک ادمین مجرب، با دانشی که در این زمینه دارد، می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. علاوه بر این نیز، خیلی از صاحبان سایت ها، بروزرسانی افزونه های وردپرس را روی حالت خودکار قرار می دهند، غافل از اینکه برخی از افزونه ها ممکن است پس از بروزرسانی، مشکلاتی را به وجود آورند و ساختار سایت شما را به کلی نابود کنند!

رفع مشکلات فنی سایت، جزو مهم ترین وظایف یک ادمین سایت به شمار می آید؛ زیرا باید در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف سازد تا سایت، آماده استفاده مجدد قرار بگیرد. اگر بخواهیم اهمیت این موضوع را برای شما روشن تر کنیم، می توان به بروز چنین مشکلاتی برای یک فروشگاه اینترنتی اشاره کرد؛ با توجه به این موضوع که هر لحظه ممکن است یک مشتری برای خرید یک محصول اقدام کند، نداشتن سرعت عمل در آماده سازی سایت، می تواند ضررهای زیادی را به جای بگذارد.

  • گرفتن بک آپ از سایت

داشتن فول بکاپ از سایت تضمین اصلی بازیابی کامل سایت شما پس از هر گونه مشکل و خرابی است. در صورتی که به طور ناخواسته برخی از عناصر مهم را حذف کنید، یک تم یا افزونه و یا ماژول به سایت شما آسیب برساند یا اگر وب سایت شما هک شود، یک نسخه پشتیبان از سایت کمک می کند تا پس از بروز چنین مشکلاتی، سایت را به روال قبل از آن برگردانید. در واقع، پشتیبان ‌گیری از وب ‌سایت، یک کپی از تمام فایل‌های مهم ذخیره شده روی سایت درجایی خارج از وب سایت اصلی شماست. این روزها همه ی شرکت های هاستیگ معتبر به صورت اتومات از اطلاعات سایت های مشتریان خود نسخه ی پشتیبان تهیه می کنند. اما ادمین سایت در قبل ازانجام تغییرات به روزرسانی باید به صورت دستی اقدام به بکاپ گیری کند یا تاریخ آخرین بک آپ و تغییرات سایت را مقایسه کند تا در صورت بروز مشکل بتواند از دست رفتن اطلاعات جلوگیری کند.

  • خدمات ادمین سئو و تولید محتوا سایت

تولید محتوا و سئو مناسب آن تضمین می کند که یک سایت بازدید کننده داشته باشد. تعداد محتوایی که باید روی سایت منتشر شود، با توجه به صلاحدید مدیر سئو سایت تعیین می شود.  پروژه های اختصاصی سئو معمولا نیاز به بررسی دقیق برای سنجش رقبا در کلمات کلیدی مورد نظر کارفرما (برای نمایش در صفحه اول) دارند. تولید محتوا سایت اهمیت بسیار بالایی دارد و شما قبل از این که برای ارائه تبلیغات یا سئو خارجی سایت اقدام کنید، باید مقالات منظم و مرتب با حوزه کاری خود منتشر کنید. ساختار مناسب لینکدهی داخلی ایجاد کنید و محتوا را بر اساس سئو بهینه کنید. 

۰۵ تیر ۱۴۰۲

پست شده توسط: علی امیری

موارد مشابه در مورد ادمین سایتدر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen