پشتیبانی وب سایت در چمستان

نارنجی > خدمات نارنجی > پشتیبانی وب سایت > پشتیبانی وب سایت در چمستان

پشتیبانی وب سایت در چمستان، شامل پشتیبانی فنی ، پشتیبانی سئو و پشتیبانی محتوایی است که برای کارکرد صحیح و بهبود عملکرد یک سایت انجام می شود.به طور کلی هر عملی که در جهت افزایش کارایی یک وب سایت انجام می شود، پشتیبانی وب سایت در چمستان محسوب می شود

پشتیبانی وب سایت در چمستان

پشتیبانی وب سایت در چمستان

پشتیبانی وب سایت در چمستان، شامل پشتیبانی فنی ، پشتیبانی سئو و پشتیبانی محتوایی است که برای کارکرد صحیح و بهبود عملکرد یک سایت انجام می شود. به طور کلی هر عملی که در جهت افزایش کارایی یک وب سایت انجام می شود، پشتیبانی وب سایت در چمستان محسوب می شود. وظایف تیم پشتیبان سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. پشتیبانی وب سایت اگرچه از پی طراحی سایت می آید، اما اهمیت آن بیشتر از طراحی خوب یک سایت است زیرا اگر وب سایتی بدون پشتیبانی و یا به همراه پشتیبانی بد باشد مطمئنا آن وب سایت نمیتواند درست وظایف خودش را در مقابل کاربران و بازدید کنندگان سایت ایفا کند.
پشتیبانی وب سایت در چمستان از لحظه تحویل سایت به صاحبش آغاز می شود و موضوعات مورد پشتیبانی با هماهنگی مالک وب سایت تعیین می شود بدون پشتیبانی وب سایت در چمستان، تمامی تلاش ها و هزینه های شما برای طراحی سایت بی نتیجه باقی خواهد ماند. از این جهت است که پشتیبانی وب سایت در چمستان، برای هر وب سایتی اهمیت بالایی دارد. پشتیبانی وب سایت با پشتیبانی آنلاین متفاوت است. پشتیبانی آنلاین به خدمات پشتیبانی ایی گفته می شود که در بطور آنلاین از طریق اینترنت ارائه می گردد. اما پشتیبانی وب سایت منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک وب سایت است. امتیازات پشتیبانی وب سایت کم نیست و در نتیجه باعث بهتر شدن و حفظ سئوی وب سایت و جلب رضایت مخاطبان و افزایش فروشتان می شود. به جرات می توان گفت بعد از طراحی یک وب سایت، پر اهمیت ترین کار پشتیبانی آن وب سایت می باشد. با یک پشتیبانی صحیح و مناسب موفقیت وب سایتتان تضمین می شود.
یکی از ویژگی هایی که سایت ها را منحصر به فرد می کند، در دسترس بودن همیشگی انهاست. از این جهت است که نظارت دقیق بر عملکرد درست آن اهمیت بسیار بالایی دارد. با پشتیبانی وب سایت در چمستان، شما می توانید با خیالی آسوده از در دسترس بودن سایت خود در تمامی ساعات روز و عملکرد درست آن آسوده خاطر باشید. وب سایت های استاتیک که دارای صفحات ثابتی هستند نسبت به وب سایت های داینامیک مانند فروشگاه های آنلاین نیاز کمتری به پشتیبانی و نگهداری دارند. شاید بد نباشد که به یک سیستم کامپیوتری همانند یک موجود زنده نگاه کنیم. در روز تولد یک سایت ممکن است امکانات محدودی داشته باشد، در طول زمان توسعه بیشتر بر روی آن انجام بگیرید، ترافیک و تعداد کاربران آن افزایش می یابد. در همین امتداد بر روی سایت به عنوان یک کسب و کار تبلیغاتی صورت می گیرد، مشتریان دائمی به وجود می آیند و همه اینها نیاز به مشتری مداری و تعهد از سوی صاحب کسب و کار برای این فعالیت اقتصادی دارد و عملکرد صحیح وب سایت شرط اول آن است.

 

نکات قابل توجه در انتخاب پشتیبانی وب سایت در چمستان

کلمه پشتیبانی کلمه ای اطمینان بخش در هر مجموعه ای می باشد. برای یک وب سایت نیز پشتیبانی به معنای حمایت و نظارت بر عملکرد صحیح سایتی که با هدفی خاص طراحی شده می باشد. پشتیبانی وب سایت در چمستان شامل بخش های تخصصی و متفاوتی می شود که اگر توانایی انجام آن را ندارید، حتما باید به یک گروه پشتیبانی تخصصی مراجعه کنید.
یکی از مهمترین نکات در پشتیبانی وب سایت در چمستان، استفاده از یک طراح و پشتیبان سایت حرفه ای و متعهد می باشد. تصور کنید توسعه دهنده وب از یک قالب آماده که رمزگذاری شده است استفاده نماید. پس از مدتی صاحب وب سایت تصمیم به تحول طراحی آن سایت داشته باشد بدون آنکه لینک و محتوا هایی سایت فعلی و کارهایی که برای سئوی آن انجام شده آسیب ببیند. اما این قفل یا رمز گذاری می تواند برای صاحب وب سایت یک محدودیت جدی برای توسعه بیشتر سایت باشد. در این حالت صاحب وب سایت باید به طراح سایت مراجعه کند و اگر طراح به رمزنگاری قالب دسترسی نداشته باشد، این پایان عمر وب سایت است. باید طراحی بر روی یک قالب جدید که از نو و از پایه توسعه داده شده است انجام گیرد.
یک وب سایت در چمستان می تواند در هر لحظه دچار مشکلاتی شود که بدون وجود پشتیبان، آگاهی سریع از آنها و اقدام فوری برای رفع آنها امکان پذیر نباشد. از این جهت، وجود پشتیبان سایت در چمستان یک اطمینان خاطر برای صاحبان وب سایت ها است که خیالسان از عملیاتی بودن وب سایت آسوده خواهد بود. البته نکته بسیار مهم در حوزه پشتیبانی وب سایت در چمستان این است که پشتیبانی بد از نبود پشتیبانی هم آسیب‌زا تر است. پس همیشه پشتیبانی خود را افراد یا گروه های حرفه ای بخواهید. مثلا برای یک کسب و کار اینترنتی و پویا هیچ چیز بد تر از از دسترس خارج شدن وب سایت نیست. وجود و تکرار چنین مشکلاتی به از دست رفتن مشتریان و رکود و افت جایگاه وب سایت در موتورهای جستجو منجر خواهد شد. بنابراین برای داشتن خیالی آسوده بابت پیشرفت و توسعه وب سایت خود، در انتخاب پشتیبانی وب سایت در چمستان دقت کنید و از تیم و گروهی حرفه ای و مجرب برای ارائه خدمات پشتیبانی به وب سایت خود کمک بگیرید. گروه نارنجی با سابقه ای طولانی در زمینه پشتیبانی وب سایت در چمستان ، همراهی مطمئن برای شما در مسیر توسعه وب سایت شما خواهد بود.

 

برای پشتیبانی وب سایت در چمستان به کجا مراجعه کنیم؟

در بخش قبل اشاره شد که پشتیبانی بد از نبود پشتیبانی هم مخرب تر است. بنابراین پشتیبان سایت در چمستان باید گروهی حرفه ای و کاربلد باشد که به مختصات دنیای وب آشناه و آگاه است. حال اگر در حال جستجو برای یافتن یک پشتیبان سایت در چمستان هستید، حتما در میان گزینه هایتان گروه نارنجی را نیز بررسی کنید. گروه نارنجی با سابقه طولانی و موثر در زمینه پشتیبانی وب سایت در حوزه های مختلف، فرصتی عالی برای پیشرفت و توسعه سایت شما را فراهم خواهد کرد.

 

خدمات پشتیبانی وب سایت در چمستان شامل چه مواردی می شود؟

پشتیبانی یک وبسایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. خوش بختانه در سالهای گذشته همگان در حوزه فناوری و مدیریت وبسایت ها به این نکته پی برده اند که زمانی که طراحی سایت به پایان می رسد، تازه کار شما برای پیشرفت در فضای مجازی آغاز می شود و هیچ پیشرفتی بدون پشتیبانی ممکن نیست.
اگر در شهر چمستان برای کسب و کار و یا برند خود و یا برای ضرورت دیگری اقدام به طراحی وبسایت در چمستان کرده اید، آگاه باشید که در بازار رقابتی امروز، برای توسعه اهداف خود در این شهر بزرگ و پر رقابت، نیاز به پشتیبانی وب سایت در چمستان دارید. پشتیبانی وبسایت در چمستان یک ضرورت غیر قابل انکار است. وقتی کار طراحی وبسایت به پایان می رسد، پس از آن تیم پشتیبانی وب سایت در صورت بروز خطا در آن، مشکلات به وجود آماده را مرتفع می کنند. خدمات پشتیبانی و به روز رسانی هر سایت به امکانات آن بستگی دارد. سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، بی شک به پشتیبانی قویتری نیاز دارند. البته این حرف به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند. مثلا ممکن است شما صاحب یک وبسایت چمستاناک در چمستان باشید، برای اینکه در این حوزه بیشتر دیده شوید، نیاز دارید تا هر لحظه و مطابق با برنامه ای اصولی در پروسه سئو سایت در چمستان پیش بروید تا چمستاناک بیشتری را به مشتریان معرفی کنید. اگر لحظه ای خللی در عملکرد وب سایت ایجاد شود، این پروسه دچار مشکل می شود و روند پیشرفت شما کند خواهد شد. اینجاست که ضرورت وجود پشتیبانی وبسایت در چمستان بیشتر به چشم می آید. وب سایت شما می بایست دائماً مانند ویترین شما، نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات کسب و کارشما باشد. به یاد داشته باشیم که پایان طراحی سایت ، اتمام کار تلقی نشده و در اصل آغاز تعهد ما می باشد. 
یک وب سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد. در پروسه پشتیبانی وب سایت، بالاترین هزینه مربوط به افزودن محتوای وب سایت می گردد. به گفته کارشناسان، طراحی وب سایت یک سو و تولید محتوا و سئو سایت اصل مهم دیگری در فضای مجازی می باشد. پشتیبانی هر سایت نیاز به مهارت های خاصی داشته کلید آن در اختیار کسانی است که به کدهای برنامه نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت شما مسلط هستند.

اما پشتیبانی وب سایت شامل موارد دیگری نیز می شود که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

 •  مشاوره در زمینه انتخاب بهترین افزونه و قالب وردپرس
 • رفع خطای پلاگین
 • رفع خطاهای PHP
 • تغییرات و رفع مشکلات CSS در قالب
 • رفع خطاهای سئو در Webmaster Tools
 • اصلاح مشکلات مربوط به عضویت کاربران
 • خطایابی و رفع مشکلات فروشگاه اینترنتی
 • درخواست انتقال سایت به سرور دیگر و مشکلات مرتبط
 • رفع خطاهای مرتبط با راست چین بودن در قالب و پلاگین
 • بررسی سرعت سایت و رفع مشکلات دیر لود شدن سایت
 • تغییرات ظاهری در منوها و باکس ها و تغییر در ظاهر و چیدمان صفحات
 • بومی سازی، راست چین کردن قالب و افزونه های وردپرسی در زمینه های مختلف
 • تحلیل سایت و عیب یابی وردپرس

 

اهمیت پشتیبانی وب سایت

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که، چرا اصلا وب سایت خودمان را بروز رسانی کنیم؟؟ پاسخ این سوال را با یک مثال توضیح می دهیم، شما یک فروشگاه را در نظر بگیرید، فردی که به عنوان مشتری (بازدید کننده در سایت) وارد مغازه می شود، با دیدن محصولات جدید، بیشتر به خرید اجناس جدید ترغیب می شود و بر عکس اگر مغازه دار محولات خود را در فروشگاه بروز رسانی نکند، رفته رفته مشتریان خود را از دست خواهد داد.  وب سایت ها نیز دقیقا به همین شرایط بوده و بازدید کننده گان پس از چند بار ورود و مشاهده سایت شما، در صورت عدم بروز رسانی محتوا و مطالب سایت، از آن خسته شده و به وب سایت شما برنخواهد گشت. در بسیاری از وبسایت‌ها از این کار چشم‌پوشی می‌کنند اما باید بگوییم که یکی از بزرگترین اشتباهات بعد از کامل شدن وب‌سایت، نداشتن یک مدیر و پشتیبان برای سایت است. یک سایت نیاز دارد هر چند وقت یکبار سرویس و به‌روزرسانی شود. یکی از مهمترین مسائلی که در رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو تاثیر زیادی دارد، بروز رسانی مرتب سایت ها می باشد. اخیرا موتورهای جستجو اهمیت و اولویت زیادی به این مسئله اختصاص داده اند و آن را به یکی از معیار های رتبه بندی سایت ها قرار داده اند.
همچنین در صورتی که در وبسایت خود از درگاه بانکی استفاده می نمایید، حفظ امنیت سایت شما ضرورت بیشتری خواهد داشت. پس بروزرسانی های سایت و نیز بروزرسانی کدهای آن و استفاده از متدهای استاندارد، می تواند از امنیت وبسایت شما را بیشتر نماید که این پروسه توسط تیم پشتیبانی وب سایت شما انجام می شود.

۰۶ دی ۱۴۰۱

پست شده توسط: Super User

موارد مشابه در مورد پشتیبانی وب سایتدر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen