پشتیبانی وب سایت در شمال

نارنجی > خدمات نارنجی > پشتیبانی وب سایت > پشتیبانی وب سایت در شمال

بدون پشتیبانی وب سایت در شمال، وب سایت شما امکان دیده شدن را نخواهد داشت و هزینه هایی که برای طراحی سایت در شمال انجام داده اید به هدر خواهد رفت. پشتیبانی وب سایت در شمال به شما کمک می کند تا با نظارت مستمر بر وب سایت به رفع مشکلات آن بپردازید و با بکار گیری اصول و فرایند سئو، مسیری رو به رده های بالا در موتورهای جستجو را طی کنید

پشتیبانی وب سایت در شمال

پشتیبانی وب سایت در شمال

بعد از طراحی یک وب سایت کار شما برای پیشرفت و معرفی خود در فضای وب تازه آغاز می شود. فرض کنید شما وب سایتی را در حوزه شمال طراحی کرده اید. یک وب سایت در بدو تاسیس به مانند فروشگاهی با کرکره های پایین کشیده می ماند که کسی از جذابیت های داخل آن اطلاعی ندارد. بر خلاف دنیای واقعی که رهگذران به صورت اتفاقی می توانند به مغازه شما سر بزنند و کم کم مشتری شما شوند، در فضای وب این امکان وجود ندارد و شما برای معرفی و افزایش بازدید وب سایت خود نیازمند تلاش زیادی هستید. مهمترین عامل برای وقوع این اتفاق داشتن پشتیبانی وب سایت در شمال است. پشتیبانی وب سایت در شمال در حوزه های فنی، سئو و تولید محتوا، مسیر پیشرفت شما را ترسیم می کند و اگر اصولی و صحیح انجام شود، امکان قرار گرفتن شما در جایگاه بالا در موتور های جستجو را افزایش می دهد.

پشتیبانی وب سایت در شمال جزیی جدایی ناپذیر از هر وب سایت است و شما نمی توانید انتظار داشته باشید بدون داشتن یک پشتیبان قوی، وب سایتی پویا و موثر داشته باشید. پشتیبانی وب سایت با پشتیبانی آنلاین متفاوت است. پشتیبانی آنلاین به خدمات پشتیبانی ایی گفته می شود که در بطور آنلاین از طریق اینترنت ارائه می گردد. اما پشتیبانی وب سایت منظور نگهداری و تضمین عملکرد صحیح یک وب سایت است. امتیازات پشتیبانی وب سایت کم نیست و در نتیجه باعث بهتر شدن و حفظ سئوی وب سایت و جلب رضایت مخاطبان و افزایش فروشتان می شود. به جرات می توان گفت بعد از طراحی یک وب سایت، پر اهمیت ترین کار پشتیبانی آن وب سایت می باشد. با یک پشتیبانی صحیح و مناسب موفقیت وب سایتتان تضمین می شود.

 

چرا پشتیبانی وب سایت در شمال

همانگونه که اشاره شد، بدون پشتیبانی وب سایت در شمال، وب سایت شما امکان دیده شدن را نخواهد داشت و هزینه هایی که برای طراحی سایت در شمال انجام داده اید به هدر خواهد رفت. پشتیبانی وب سایت در شمال به شما کمک می کند تا با نظارت مستمر بر وب سایت به رفع مشکلات آن بپردازید و با بکار گیری اصول و فرایند سئو، مسیری رو به رده های بالا در موتورهای جستجو را طی کنید. با توجه به اینکه بیشتر افراد در جستجوی گوگل تنها بر روی چند عنوان اول کلیک می کنند، برای داشتن یک وب سایت پر بازدید باید رقابتی حرفه ای را با سایر وب سایت ها انجام دهید. یکی از ویژگی هایی که سایت ها را منحصر به فرد می کند، در دسترس بودن همیشگی انهاست. از این جهت است که نظارت دقیق بر عملکرد درست آن اهمیت بسیار بالایی دارد. با پشتیبانی وب سایت در شمال، شما می توانید با خیالی آسوده از در دسترس بودن سایت خود در تمامی ساعات روز و عملکرد درست آن آسوده خاطر باشید. پشتیبانی وب سایت در شمال امری مستمر و دقیق است. در روز تولد، یک سایت ممکن است امکانات محدودی داشته باشد، در طول زمان توسعه بیشتر بر روی آن انجام بگیرید، ترافیک و تعداد کاربران آن افزایش می یابد. در همین امتداد بر روی سایت به عنوان یک کسب و کار تبلیغاتی صورت می گیرد، مشتریان دائمی به وجود می آیند و همه اینها نیاز به مشتری مداری و تعهد از سوی صاحب کسب و کار برای این فعالیت اقتصادی دارد و عملکرد صحیح وب سایت شرط اول آن است.

 

 

نکات قابل توجه در انتخاب پشتیبانی وب سایت در شمال

پشتیبانی قوی خیال شما را از داشتن وب سایتی قوی و حرفه ای آسوده می کند. برای هر مجموعه ای داشتن بخش پشتیبانی یک پشتوانه و قوت قلب است. برای یک وب سایت نیز این موضوع صدق می کند و بدون پشتیبانی عموما کارها به شکلی آشفته و بی سرو شکل به پیش می روند.

یک نکته مهم در پشتیبانی وب سایت در شمال این است که پشتیبانی باید به شکلی مستمر اتفاق بیافتد. چرا که حتی از دسترس خارج شدن یک وب سایت برای چند دقیقه هم می تواند آسیب بزرگی به روند رو به رشد آن بزند. بنابر این همیشه به نظارت و پشتیبانی دائمی توجه کنید.

نکته بسیار مهم دیگر در حوزه پشتیبانی وب سایت در شمال این است که پشتیبانی باید به شکلی اصولی انجام شود و نبود پشتیبانی از پشتیبانی بد بهتر است. بنابراین برای داشتن خیالی آسوده بابت پیشرفت و توسعه وب سایت خود، در انتخاب پشتیبانی وب سایت در شمال دقت کنید و از تیم و گروهی حرفه ای و مجرب برای ارائه خدمات پشتیبانی به وب سایت خود کمک بگیرید. گروه نارنجی با سابقه ای طولانی در زمینه پشتیبانی وب سایت در شمال ، همراهی مطمئن برای شما در مسیر توسعه وب سایت شما خواهد بود.

همچنین دیگر نکته مهم در پشتیبانی وب سایت در شمال، استفاده از یک طراح و پشتیبان سایت حرفه ای و متعهد می باشد. تصور کنید توسعه دهنده وب از یک قالب آماده که رمزگذاری شده است استفاده نماید. پس از مدتی صاحب وب سایت تصمیم به تحول طراحی آن سایت داشته باشد بدون آنکه لینک و محتوا هایی سایت فعلی و کارهایی که برای سئوی آن انجام شده آسیب ببیند. اما این قفل یا رمز گذاری می تواند برای صاحب وب سایت یک محدودیت جدی برای توسعه بیشتر سایت باشد. در این حالت صاحب وب سایت باید به طراح سایت مراجعه کند و اگر طراح به رمزنگاری قالب دسترسی نداشته باشد، این پایان عمر وب سایت است. باید طراحی بر روی یک قالب جدید که از نو و از پایه توسعه داده شده است انجام گیرد.

 

برای  پشتیبانی وب سایت در شمال به کجا مراجعه کنیم؟

همانگونه که پیش از این گفته شد، پشتیبانی امری دائمی و حرفه ای است . در انتخاب پشتیبان حتما به نکات گفته شده توجه کنید و از یک پشتیبان حرفه ای، متعهد و فعال و دقیق برای سایت خود استفاده کنید. گروه نارنجی با سابقه ای درخشان در حوزه پشتیبانی وب سایت در شمال می تواند در ارائه خدماتی حرفه ای برای شما پیشگام باشد.

 

خدمات پشتیبانی وب سایت در شمال شامل چه مواردی می شود؟

پشتیبانی یک وبسایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. خوش بختانه در سالهای گذشته همگان در حوزه فناوری و مدیریت وبسایت ها به این نکته پی برده اند که زمانی که طراحی سایت به پایان می رسد، تازه کار شما برای پیشرفت در فضای مجازی آغاز می شود و هیچ پیشرفتی بدون پشتیبانی ممکن نیست.

اگر در شمال برای کسب و کار و یا برند خود و یا برای ضرورت دیگری اقدام به طراحی وبسایت در شمال کرده اید، آگاه باشید که در بازار رقابتی امروز، برای توسعه اهداف خود در این منطقه بزرگ و پر رقابت، نیاز به پشتیبانی وب سایت در شمال دارید. پشتیبانی وب سایت در شمال یک ضرورت غیر قابل انکار است. وقتی کار طراحی وب سایت به پایان می رسد، پس از آن تیم پشتیبانی وب سایت در صورت بروز خطا در آن ، مشکلات به وجود آماده را مرتفع می کنند.  خدمات پشتیبانی و به روز رسانی هر سایت به امکانات آن بستگی دارد. سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، بی شک به پشتیبانی قویتری نیاز دارند. البته این حرف به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند.  مثلا ممکن است شما صاحب یک وبسایت املاک در شمال باشید، برای اینکه در این حوزه بیشتر دیده شوید، نیاز دارید تا هر لحظه و مطابق با برنامه ای اصولی در پروسه سئو سایت در شمال پیش بروید تا املاک بیشتری را به مشتریان معرفی کنید. اگر لحظه ای خللی در عملکرد وب سایت ایجاد شود، این پروسه دچار مشکل می شود و روند پیشرفت شما کند خواهد شد. اینجاست که ضرورت وجود پشتیبانی وبسایت در شمال بیشتر به چشم می آید. وب سایت شما می بایست دائماً مانند ویترین شما ، نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات کسب و کارشما باشد. به یاد داشته باشیم که پایان طراحی سایت ، اتمام کار تلقی نشده و در اصل آغاز تعهد ما می باشد . 

یک وب سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد . در پروسه پشتیبانی وب سایت ، بالاترین هزینه مربوط به افزودن محتوای وب سایت می گردد. به گفته کارشناسان ، طراحی وب سایت یک سو و تولید محتوا و سئو سایت اصل مهم دیگری در فضای مجازی می باشد . پشتیبانی هر سایت نیاز به مهارت های خاصی داشته کلید آن در اختیار کسانی است که به کدهای برنامه نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت شما مسلط هستند.

اما پشتیبانی وب سایت شامل موارد دیگری نیز می شود که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

 

 1. مشاوره در زمینه انتخاب بهترین افزونه و قالب وردپرس
 2. رفع خطای پلاگین
 3. رفع خطاهای PHP
 4. تغییرات و رفع مشکلات CSS در قالب
 5. رفع خطاهای سئو در Webmaster Tools
 6. اصلاح مشکلات مربوط به عضویت کاربران
 7. خطایابی و رفع مشکلات فروشگاه اینترنتی
 8. درخواست انتقال سایت به سرور دیگر و مشکلات مرتبط
 9. رفع خطاهای مرتبط با راست چین بودن در قالب و پلاگین
 10. بررسی سرعت سایت و رفع مشکلات دیر لود شدن سایت
 11. تغییرات ظاهری در منوها و باکس ها و تغییر در ظاهر و چیدمان صفحات
 12. بومی سازی، راست چین کردن قالب و افزونه های وردپرسی در زمینه های مختلف
 13. تحلیل سایت و عیب یابی وردپرس

 

اهمیت پشتیبانی وب سایت

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که، چرا اصلا وب سایت خودمان را بروز رسانی کنیم؟؟ پاسخ این سوال را با یک مثال توضیح می دهیم، شما یک فروشگاه را در نظر بگیرید، فردی که به عنوان مشتری (بازدید کننده در سایت) وارد مغازه می شود، با دیدن محصولات جدید، بیشتر به خرید اجناس جدید ترغیب می شود و بر عکس اگر مغازه دار محولات خود را در فروشگاه بروز رسانی نکند، رفته رفته مشتریان خود را از دست خواهد داد.  وب سایت ها نیز دقیقا به همین شرایط بوده و بازدید کننده گان پس از چند بار ورود و مشاهده سایت شما، در صورت عدم بروز رسانی محتوا و مطالب سایت، از آن خسته شده و به وب سایت شما برنخواهد گشت. در بسیاری از وب‌سایت‌ها از این کار چشم‌پوشی می‌کنند اما باید بگوییم که یکی از بزرگترین اشتباهات بعد از کامل شدن وب‌سایت، نداشتن یک مدیر و پشتیبان برای سایت است . یک سایت نیاز دارد هر چند وقت یکبار سرویس و به‌روزرسانی شود. یکی از مهمترین مسائلی که در رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو تاثیر زیادی دارد، بروز رسانی مرتب سایت ها می باشد. اخیرا موتورهای جستجو اهمیت و اولویت زیادی به این مسئله اختصاص داده اند و آن را به یکی از معیار های رتبه بندی سایت ها قرار داده اند.

همچنین در صورتی که در وبسایت خود از درگاه بانکی استفاده می نمایید ، حفظ امنیت سایت شما ضرورت بیشتری خواهد داشت. پس بروزرسانی های سایت و نیز بروزرسانی کدهای آن و استفاده از متدهای استاندارد، می تواند از امنیت وبسایت شما را بیشتر نماید که این پروسه توسط تیم پشتیبانی وب سایت شما انجام می شود.

۱۹ دی ۱۴۰۱

پست شده توسط: Super User

موارد مشابه در مورد پشتیبانی وب سایتدر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen