ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

نارنجی > خدمات نارنجی > ساخت تیزر تبلیغاتی > ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال باید با هدف جلب نظر مخاطبان هدف باشد. برای جلب نظر این جامعه هدف، نیاز است تا تیزر شما در یک کلام "جذاب" باشد. تبلیغات در هر زمینه و برای هر محصول و خدماتی، روشی کاربردی برای اطلاع رسانی به مخاطبان است. ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال به شما کمک می کند تا با ضریب موفقیت بالا به هدف خود برسید.

ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

در هر حوزه ای که فعالیت های شما نیاز به معرفی داشته باشد، تبلیغات قطعا یکی از بهترین روش ها و وسیله ها برای انجام این منظور می باشد. تبلیغات در زمینه برندیگ، معرفی محصولات، معرفی خدمات، معرفی کسب و کار و حتی در حوزه های غیر اقتصادی، مثلا در حوزه فرهنگ و هنر، خیریه، رویدادها و برنامه ها و... نیز روشی کاربردی برای اطلاع رسانی به مخاطبان است. ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال به شما کمک می کند تا با ضریب موفقیت بالا (به شرط رعایت برخی اصول) به هدف خود برسید.    

 

نکات مهم و قابل توجه در ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال باید با هدف جلب نظر مخاطبان هدف باشد. برای جلب نظر این جامعه هدف، نیاز است تا تیزر شما در یک کلام "جذاب" باشد. یک تیزر جذاب می تواند در زندگی روزمره مخاطب نفوذ کند. تصور کنید شعار تبلیغاتی شما و یا موسیقی و شعر به کار رفته در آن، آنقدر برای مخاطب جذاب باشد که در زندگی روزمره، آن را با خود زمزمه کند و یا به تکه کلامی در میان گروه های دوستان تبدیل شود. آنگاه شما قطعا در امر ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال موفق بوده اید.

نکته مهم دیگر در ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال، فراگیر بودن آن است. یک تیزر فراگیر که بخش های بیشتری از جامعه را درگیر کند، می تواند شبکه ای از افراد را ایجاد کند که با جذاب یافتن تیزر شما، به مانند یک رسانه، موجب تبلیغ زنجیره ای تیزر شما شوند. مثلا یک تیزر تبلیغاتی که در اینستاگرام پخش می شود، می تواند آنقدر برای مخاطبین جذاب باشد که بخش فراگیر و بزرگی از مخاطبان آن را برای یکدیگر ارسال کنند و به این ترتیب به بخشی از شبکه تبلیغاتی شما تبدیل شوند.

در نهایت باید توجه کنید که هزینه های ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال می تواند بسیار بالا باشد. همیشه با استفاده از المان های خلاقانه و ماندگار در ذهن، تلاش کنید تا از هزینه های اضافی در حوزه تجهیزات و بازیگران و جلوه های ویژه و ... بکاهید.

چه عواملی در کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال موثرند؟

 

لوکیشن

محل ضبط تیزر نیز از نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی است. تیزر را جوری بسازید که افراد آن را باور کنند و تخیلی نباشد مثلاً از کوچه یا خیابان های شمال استفاده کنید تا محتوای تیزر طبیعی باشد. محل را جوری انتخاب کنید که هنگام فیلم برداری مشکلاتی از قبیل کمبود نور و شلوغی نداشته باشید.

خلاقیت

یکی از اصول مهم ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال، خلاقیت است. مردم دیگر به دنبال تبلیغات تکراری نیستند و یک تیزر خلاقانه می تواند توجه آن ها  را جلب کند. از محیط اطراف خود ایده بگیرید اما مطمئن شوید که ایده شما تکراری نیست بلکه به روز و مورد پسند جامعه است.

تدوین گر ماهر

مهم ترین قسمت در ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال، بعد از تیم کارگردانی حرفه ای، تدوین فیلم است. تدوین فیلم به یک ویدئو ساده، رنگ می بخشد. شما با استفاده از نرم افزار های مختلف باید تدوین فیلم را انجام دهید. برای این کار حداقل باید بدانید که نرم افزاری مثل پریمیر چیست و چگونه می توانید با نرم افزار های مختلف فیلم را ویرایش کنید و به آن جلوه های ویژه اضافه کنید.

تعیین جامعه هدف

یکی از نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال که افراد به آن توجه کافی ندارند، مخاطب هدفی است که قرار است ویدئو روی آن ها تاثیر بگذارد. برای مثال آیا محصول شما مناسب کودکان است؟ پس باید از شخصیت های کارتنی و رنگ های شاد در ویدئو استفاده کنید.

باید گفت اگر بتوانید ویدئو را جوری بسازید که توجه قشر وسیعی از جامعه را به خود جلب کند، شما یک برد بسیار‌ بزرگ‌‌ کرده اید زیرا علاقه مند کردن تعداد زیادی از افراد به ویدئویتان کار بسیار سختی است.

 

زمان یک تیزر

با توجه به مطالعات انجام شده، افراد کمی به ویدئو های طولانی علاقه دارند. وقت مانند طلا است پس افراد هیچ گاه وقت خود را برای یک ویدئو پنج دقیقه ای نخواهند گذاشت. اگر مدت زمان ویدئو خود را روی یک تا دو دقیقه تنظیم کنید، بیشترین بازدید را خواهید گرفت.

استفاده از عبارت های به یاد ماندنی

حتماً برای شما هم پیش آمده که پس از دیدن تبلیغی قسمت هایی از آن را تکرار کنید. این عمل باعث می شود که برند در ذهنتان ماندگار شود و هنگام خرید ناخودآگاه به سمت آن برند بروید.

 

استفاده از امکانات فیلمبرداری پیشرفته

از دیگر نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی کیفیت تصویر ثبت شده و ارائه اطلاعات بصری بیشتر است. مثلا استفاده از هلی شات و نمایش فضا به صورت وسیع به شما این امکان را می دهد که از چند زاویه مختلف و به صورت گسترده از فضا فیلم برداری کنید. اما هزینه این امکانات بالاست و اگر بودجه کافی ندارید، می توانید با استفاده از یکسری تکنیک های تصویر برداری و باز هم تکیه بر خلاقیت، تیزری اثر گذار بسازید.

 

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال

قیمت ساخت تیزرهای تبلیغاتی در شمال درجه اول به نوع آن بستگی دارد. مثلا برای ساخت تیزر تبلیغاتی رئال شما نیاز به تجهیزات فیلمبرداری، ست آپ های نورپردازی، بازیگران، تدوین گر، هزینه برای جلوه های ویژه و ... دارید. همه این عوامل به تناسب سطح بکار گیری در ساخت تیزر می توانند به قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال بیافزایند. همچنین تیزرهای انیمیشنی نیز دارای هزینه های زیادی هستند که باید صرف دستمزد تصویرگران، سناریو نویسان و موشن دیزاینر ها و انیماتور ها شود. اما با انتخاب سازنده ای حرفه ای، می توانید در عین بهینه سازی هزینه ها، یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.   

گروه نارنجی با تجربه ای بالا در حوزه رسانه و تبلیغات، با بهره مندی از تدوین گران و امکانات حرفه ای، آماده ارائه هرگونه خدمات در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی در شمال است.  

 

 

چرا تیزر تبلیغاتی برای هر کسب و کاری الزامیست؟

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش بر روی مخاطب، بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد.  بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات، جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات، بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان، نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان، روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود؛ زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود،  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد. مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند خدمات وکالایی را مصرف کنند، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود؟

یکی دیگر از مزیت‌های ساخت تیزر‌های تبلیغاتی ، امکان به اشتراک‌گذاری آنها است. در گذشته برادکستینگ یا پخش عمومی تبلیغات در تلویزیون و رسانه‌های تصویری، کاملا یک سویه بودند و مخاطب تنها بیننده بی اختیار یک تیزر تبلیغاتی بود؛ در حالی که با وجود فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، مخاطب امروز هم حق انتخاب بیشتری برای دیدن انواع تبلیغات دارد و هم می‌تواند با به اشتراک‌گذاری آن، در بهتر دیده شدن تیزر کمک کند. دقیقا به همین دلیل است که شرکت‌های سازنده‌ی تیزهای تبلیغاتی سعی دارند، تیزهای تبلیغاتی داستان‌واره و جذاب بسازند به طوری که خود مخاطبان، عاملان پخش و اشتراک‌گذاری تیزرها باشند.

 

 

سخن پایانی: در ساخت تیزر تبلیغاتی هدفمند باشید!

تیزرهای تبلیغاتی موفق از نظر استراتژی تبلیغی هدفمند و بی نقص هستند. بهترین تیزرها ایده‌های خلاقانه دارند و از اجرای مناسبی نیز برخوردار هستند. اگر تولید کننده هستید یا سفارش دهنده، به این نکته دقت داشته باشید که که هدف اصلی یک تیزر، در وهله ی اول انتقال پیام تبلیغاتی به مخاطب است. گاهی یک تیزر می‌تواند تنها یک پیام و گاهی چند پیام تبلیغاتی برای مخاطبان خود داشته باشد. هنگامی که تیزر یک پیام تبلیغاتی دارد، معمولا تمام هدفگذاری‌ها و سوالات مخاطب را به سمت همان پیام تبلیغاتی روانه می‌کند. اما وقت‌هایی که تیزر شما چند پیام داشته باشد، باید ماهیت پیام‌ها را سنجید و استراتژی و سناریویی خلاقانه برای معرفی پیام‌ها در تیزر بکار گرفت

۲۳ دی ۱۴۰۱

پست شده توسط: Super User

موارد مشابه در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی



در خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen