ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

نارنجی > خدمات نارنجی > ساخت تیزر تبلیغاتی > ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

یکی از ابزارهای مهم در حوزه تبلیغات، ساخت تیزر تبلیغاتی است. ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد اگر به شکلی اصولی و درست انجام شود، می تواند با انتشار در رسانه های عمومی و یا در شبکه های مجازی، به شکلی گسترده به معرفی سوژه مورد نظر شما بپردازد و اعتبار کار شما را بالاتر ببرد.

ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

تبلیغات یکی از مهمترین و کاربردی ترین روش ها در حوزه کسب و کارها و برندسازی است. در حوزه های مختلف، از جمله تولید، تجارت، رسانه، هنر، ورزش، صنعت و ... ساخت تیزر تبلیغاتی ابزاری قوی و اثر گذار در دستان شما می گذارد. ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد نیز در همین راستا و به شکلی محلی و سراسری در حال انجام است. ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد اگر به شکلی اصولی و درست انجام شود، می تواند با انتشار در رسانه های عمومی و یا در شبکه های مجازی، به شکلی گسترده به معرفی سوژه مورد نظر شما بپردازد و اعتبار کار شما را بالاتر ببرد.

 

نکات مهم و قابل توجه در ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

جذابیت رکن اصلی هر تیزر تبلیغاتی است. ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد با هدف دیده شدن انجام می شود و اگر عنصر جذابیت در این تیزرها وجود نداشته باشد، قطعا از موضوعیت خواهند افتاد. یک تیزر زمانی می تواند موفق باشد که با زندگی مردم ارتباط بگیرد. و مردم با سناریو و محتوای آن احساس آشنایی کنند. در این صورت این تیزر می تواند حتی در زندگی روزمره مخاطبان وارد شود و آهنگ یا یک جمله از آن در ذهن مخاطب ثبت شود و به او حس خوبی دهد.

همچنین همانگونه که اشاره شد، ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد زمانی موثر است که مخاطبان با آن ارتباط بگیرند. اگر تیزری فراگیر و مورد پسند بخش بیشتری از مردم بسازید، آنگاه مردم در شبکه های اجتماعی آن را همرسانی می کنند و این به خودی خود یک شبکه تبلیغاتی بدون هزینه برای شما ایجاد خواهد کرد که به شکلی موثر به رساندن پیام شما اقدام می کند.

همچنین برای ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد، باید از همان ابتدا به کاهش هزینه ها توجه کنید که این امر با تکیه بر عنصر خلاقیت و تقویت عوامل کم هزینه تر ممکن خواهد بود. عوامل مختلف و موثر در ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد از جمله بازیگران، تجهیزات تصویر برداری و نورپردازی، سناریو، تدوین و ...هستند که در بخش بعدی بیشتر به آنها می پردازیم.

 

چه چیزهایی در کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد موثرند؟

 

لوکیشن

محل ضبط تیزر نیز از نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی است. تیزر را جوری بسازید که افراد آن را باور کنند و تخیلی نباشد مثلاً از کوچه یا خیابان های محمود آباد استفاده کنید تا محتوای تیزر طبیعی باشد. محل را جوری انتخاب کنید که هنگام فیلم برداری مشکلاتی از قبیل کمبود نور و شلوغی نداشته باشید.

خلاقیت

یکی از اصول مهم ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد، خلاقیت است. مردم دیگر به دنبال تبلیغات تکراری نیستند و یک تیزر خلاقانه می تواند توجه آن ها  را جلب کند. از محیط اطراف خود ایده بگیرید اما مطمئن شوید که ایده شما تکراری نیست بلکه به روز و مورد پسند جامعه است.

تدوین گر ماهر

مهم ترین قسمت در ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد، بعد از تیم کارگردانی حرفه ای، تدوین فیلم است. تدوین فیلم به یک ویدئو ساده، رنگ می بخشد. شما با استفاده از نرم افزار های مختلف باید تدوین فیلم را انجام دهید. برای این کار حداقل باید بدانید که نرم افزاری مثل پریمیر چیست و چگونه می توانید با نرم افزار های مختلف فیلم را ویرایش کنید و به آن جلوه های ویژه اضافه کنید.

تعیین جامعه هدف

یکی از نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد که افراد به آن توجه کافی ندارند، مخاطب هدفی است که قرار است ویدئو روی آن ها تاثیر بگذارد. برای مثال آیا محصول شما مناسب کودکان است؟ پس باید از شخصیت های کارتنی و رنگ های شاد در ویدئو استفاده کنید.

باید گفت اگر بتوانید ویدئو را جوری بسازید که توجه قشر وسیعی از جامعه را به خود جلب کند، شما یک برد بسیار‌ بزرگ‌‌ کرده اید زیرا علاقه مند کردن تعداد زیادی از افراد به ویدئویتان کار بسیار سختی است.

 

زمان یک تیزر

با توجه به مطالعات انجام شده، افراد کمی به ویدئو های طولانی علاقه دارند. وقت مانند طلا است پس افراد هیچ گاه وقت خود را برای یک ویدئو پنج دقیقه ای نخواهند گذاشت. اگر مدت زمان ویدئو خود را روی یک تا دو دقیقه تنظیم کنید، بیشترین بازدید را خواهید گرفت.

استفاده از عبارت های به یاد ماندنی

حتماً برای شما هم پیش آمده که پس از دیدن تبلیغی قسمت هایی از آن را تکرار کنید. این عمل باعث می شود که برند در ذهنتان ماندگار شود و هنگام خرید ناخودآگاه به سمت آن برند بروید.

 

استفاده از امکانات فیلمبرداری پیشرفته

از دیگر نکات مهم در ساخت تیزر تبلیغاتی کیفیت تصویر ثبت شده و ارائه اطلاعات بصری بیشتر است. مثلا استفاده از هلی شات و نمایش فضا به صورت وسیع به شما این امکان را می دهد که از چند زاویه مختلف و به صورت گسترده از فضا فیلم برداری کنید. اما هزینه این امکانات بالاست و اگر بودجه کافی ندارید، می توانید با استفاده از یکسری تکنیک های تصویر برداری و باز هم تکیه بر خلاقیت، تیزری اثر گذار بسازید.

 

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد

همانگونه که پیشتر گفته شد، ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد به عوامل گوناگونی وابسته است که هزینه ساخت آن را تحت تاثیر خود قرار می دهند. عواملی چون بازیگران، دوربین های فیلمبرداری، سناریو، تدوین، لوکیشن و.. در تیزرهای رئال و برای تیزرهای انیمیشنی، عواملی چون دستمزد انیماتور و موشن دیزاینر و یا تصویرگر و... می توانند بر قیمت ساخت تیر تبلیغاتی در محمود آباد موثر باشند. برای ساختن تیزری با کیفیت و با هزینه ای بهینه، حتما به تیمی حرفه ای مراجعه کنید تا بدور از ریخت و پاش های اضافی و با بهره گیری از اصول روانشناختی ساخت تیزر و بهره گیری از خلاقیت، با کمترین هزینه، به ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد اقدام نمایند.   

گروه نارنجی با تجربه ای بالا در حوزه رسانه و تبلیغات، با بهره مندی از تدوین گران و امکانات حرفه ای، آماده ارائه هرگونه خدمات در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی در محمود آباد با قیمتی ایده آل است.  

 

 

چرا تیزر تبلیغاتی برای هر کسب و کاری الزامیست؟

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش بر روی مخاطب، بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد.  بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات، جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات، بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان، نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان، روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود؛ زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود،  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد. مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند خدمات وکالایی را مصرف کنند، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود؟

یکی دیگر از مزیت‌های ساخت تیزر‌های تبلیغاتی ، امکان به اشتراک‌گذاری آنها است. در گذشته برادکستینگ یا پخش عمومی تبلیغات در تلویزیون و رسانه‌های تصویری، کاملا یک سویه بودند و مخاطب تنها بیننده بی اختیار یک تیزر تبلیغاتی بود؛ در حالی که با وجود فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، مخاطب امروز هم حق انتخاب بیشتری برای دیدن انواع تبلیغات دارد و هم می‌تواند با به اشتراک‌گذاری آن، در بهتر دیده شدن تیزر کمک کند. دقیقا به همین دلیل است که شرکت‌های سازنده‌ی تیزهای تبلیغاتی سعی دارند، تیزهای تبلیغاتی داستان‌واره و جذاب بسازند به طوری که خود مخاطبان، عاملان پخش و اشتراک‌گذاری تیزرها باشند.

 

 

سخن پایانی: در ساخت تیزر تبلیغاتی هدفمند باشید!

تیزرهای تبلیغاتی موفق از نظر استراتژی تبلیغی هدفمند و بی نقص هستند. بهترین تیزرها ایده‌های خلاقانه دارند و از اجرای مناسبی نیز برخوردار هستند. اگر تولید کننده هستید یا سفارش دهنده، به این نکته دقت داشته باشید که که هدف اصلی یک تیزر، در وهله ی اول انتقال پیام تبلیغاتی به مخاطب است. گاهی یک تیزر می‌تواند تنها یک پیام و گاهی چند پیام تبلیغاتی برای مخاطبان خود داشته باشد. هنگامی که تیزر یک پیام تبلیغاتی دارد، معمولا تمام هدفگذاری‌ها و سوالات مخاطب را به سمت همان پیام تبلیغاتی روانه می‌کند. اما وقت‌هایی که تیزر شما چند پیام داشته باشد، باید ماهیت پیام‌ها را سنجید و استراتژی و سناریویی خلاقانه برای معرفی پیام‌ها در تیزر بکار گرفت

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

پست شده توسط: Super User

موارد مشابه در مورد ساخت تیزر تبلیغاتیدر خواست مشاوره

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09119171500
شماره تماس: 09120884643

faen